Hain Kalkışma 15 Temmuz 2016

15 Temmuz 2016 darbe girişiminin üzerinden 2 yıl geçmek üzere. Gizemleri ile tarihin aydınlanmayı bekleyen en büyük olaylarından olan bu gece Türkiye'nin büyük bir kabusla yüzleştiği gece olarak tarihe geçti.

15 Temmuz 2016, Hain Kalkışma, darbe girişimi

Hainler ile vatan kahramanlarının kanlarının birbirine karıştığı, kardeşle kardeşin, askerle askerin karşı karşıya geldiği bu gece derin üzüntüleri, acılı hikayeleri de içine alarak tarih sahnesindeki yerini aldı.

Tarihte hep dışardan gelen saldırılara göğüs geren aziz Türk milleti bu defa kendi bağrına hançeri kendi eli ile saplayacaktı. Neyse ki muhtaç olduğu kudret damarlarındaki asil kanda mevcut olan Türk halkının birlik beraberliği ile bertaraf edildi.

5 Temmuz 2018 tarihinde "Sizi çok zorlayan, girmeseydik bu işe dediğiniz herhangi bir proje oldu mu?" sorusuna son başbakan Binali Yıldırım'ın "Hoşuma gitmeyen proje 15 Temmuz" diyip Anadolu Ajansı Editörleri ile gülüp eğlendiği bu gece kim bilir tüm yönleri ile ne zaman aydınlanmış olacak.

Kalkışan asker ise öğretmenler neden ihraç edildi? Askerler gerçekten tatbikat diye mi işin içine çekildi? O gece İngiliz birlikleri işgal için sınırlara geldi mi? Adil Öksüz MİT ajanı mı? Herşey Binali Yıldırım Projesi mi? Madem İncirlik Üssü dolayısı ile ABD işbirliği o gece kullanıldı, neden ABD'ye okkalı bir cevap verilmedi, İncirlik Üssü kaldırılmadı? Kosova'dan adam paketlebiyen yani uluslararası operasyon tecrübesi olan MİT, neden Fetullah Gülen'i paketlemiyor? Cumhurbaşkanı'nın Rabbim affetsin duasını kabul eden Allah, avamdan kişilerin duasını kabul etmiyor mu?

Ve sorular, sorular...

15 Temmuz 2016 Hain Kalkışma darbe girişimi

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı