Akköprü Trafik Kazası

Yenimahalle, Akköprü kavşağında kontrolden çıkan TIR, bariyerleri parçalayıp, 10 metreden alt yola düştü. TIR’ın altında kalan otomobilin sürücüsü ağır yaralandı.

Ankara’da önceki sabah saat 06.30 sıralarında, Mamak istikametinde seyreden 16 F 1951 plakalı TIR, Akköprü köprülü kavşağında sürücüsünün kontrolünden çıktı. Bariyerleri parçalayan TIR, yaklaşık 10 metre yükseklikten alt yolda seyreden Yusuf Koca yönetimindeki 06 U 9921 plakalı otomobilin üstüne düştü. Otomobil, TIR’ın düşmesi sonucu köprü altında bulunan küçük trafoya çarptı. TIR’ın dorsesindeki yükler de, otomobilin üzerine ve yola devrildi. Kazada, otomobilin sürücüsü Yusuf Koca ile birlikte 5 kişi ve TIR’da bulunan 2 kişi yaralandı. Yaralı 7 kişi, 112 Acil Servis ekiplerince Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ve Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralılardan sürücü Yusuf Koca'nın durumunun ağır olduğu bildirildi. Yaralıların kaldırıldığı hastanelerdeki tedavileri sürerken, TIR’ı kaldırma çalışmaları ise dün sabah saatlerinde devam etti. Çalışmalar sırasında Turgut Özal Bulvarı köprü altı araç trafiğine kapatıldı. Samsun Yolu-Konya istikametinde araç yoğunluğu oluştu.

 

Akköprüda trafik kazası Yenimahalle AnkaMall

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı