Amatör Spor

Yenimahalle Belediyesi amatör sporculara desteğini sürdürüyor. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar Amatör Kulüplere verdiği desteklerle gönüllerde taht kuruyor.  Son olarak Batıkent Kartal Spor Kulübü Başkan Yaşar'ı makamında ziyaret etti.

Sporcunun dostu Yenimahalle

Yaklaşık 7 yıldır Yenimahalle Belediye Başkanlığı görevini yürüten Fethi Yaşar ilçeyi amatör sporun merkezi haline getirdi. Maddi imkansızlıklar nedeniyle kapısına kilit vurulmak üzere olan kulüplerin yardımına koşan Yaşar, belediyenin birçok imkanından amatör kulüpleri yararlandırdı. Yaşar, gençlerin spor yapmalarının önemli olduğunun altını çizerek, "Gençlerin spor yapması için elimizden gelen tüm desteği veriyoruz. Yenimahalleli gençlerin spor yapmasını istiyoruz. Çünkü spor yapmayan gençler istenmeyen yönlere kanalize olabiliyorlar" dedi. Amatör sporcular için Batıkent Stadyumu'nun yapımının tüm hızıyla devam ettiğini ifade eden Yaşar, "Gerçekten muazzam bir tesisi Yenimahalle kazandırıyoruz. Duşundan, kafeteryasına kadar her şey en ince ayrıntısına kadar incelendi. Amatör spor, tesis tamamlanınca güzel bir alana kavuşacak" diye konuştu.

Yaşar'a Teşekkür

Spor kulübü yöneticileri de Başkan Yaşar'a amatör spora ve sporculara destek verdiği için teşekkür etti. Yaşar'ın kendilerini hiçbir zaman kırmadığını ifade eden yöneticiler, "Başkanımıza ne zaman olumlu ve gençlerin yararına bir projeyle geldiysek hepsi kabul gördü. Bizi hiç geri çevirmedi" şeklinde konuştu.

 

Amatöre Spor Hep Destek Tam Destek Yenimahalle

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı