ANKAMall Deniz Havası Estirecek

Yenilenme çalışmalarının tamamlanmasını çeşitli etkinliklerle kutlayan ANKAmall, Denizcilik Haftası kapsamında, tekne ve yelkenlileri meraklıları için sergileyecek. Ankara Yelken Kulübü ve ANKAmall iş birliği ile düzenlenen organizasyon 16,17,18,19 Mayıs tarihlerinde, Ankaralılara deniz havası getirecek.


Her hafta birbirinden renkli organizasyon ve gösterilere ev sahipliği yapan ANKAmall, bu hafta sonu Denizcilik Haftasını kutlayacak. Farklı modellerde 4 teknenin sergileneceği etkinlikte sinevizyon eşliğinde teknelerin tanıtımı yapılacak. Etkinlikte denizcilik bağlarının tanıtımı ve görsel olarak misafirlere uygulamaları yaptırılacak. navigasyon, pusula ve harita ile yön bulma konusunda bilgi verilerek eğitici olması da amaçlanan organizasyon, düzenlenecek çeşitli oyunlarla keyifli bir hafta sonu yaşatacak. Denizcilik ve yelken sporunun tanıtımının yapılacağı etkinlik kapsamında deniz ve yelken temalı fotoğraf sergisi de açılacak. Ankara’ya denizi getirecek organizasyon 16,17,18,19 Mayıs tarihlerinde ANKAmall ziyaretçileri için tüm gün yelken açacak.

Kaynak: Milliyet.com.tr

 

ankamall ankara’da deniz ankara deniz

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı