Ankara’da sağanak yağış köprü altını göle çevirdi. Sular altında kalan yollarda birçok araç mahsur kalırken, vatandaşlar araçlarını kendi çabalarıyla kurtarmaya çalıştı.

 

Ankara’da sağanak yağış trafiği olumsuz etkiledi, köprü altları yine su doldu. Sular altına kalan yollarda birçok araç mahsur kalırken, vatandaşlar araçlarını kendi çabalarıyla kurtarmaya çalıştı. Sular yüzünden seyir halindeki araçlar ilerleyemez hale geldi, trafik de felç oldu. Bazı sürücüler araçlarını geri geri itekleyerek kendi çabalarıyla araçlarını kurtarmaya çalıştı. Yağışların önümüzdeki haftaya kadar süreceği öğrenildi.

Ankara’da sel nöbeti
Öte yandan Yenimahalle Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, yağışın felakete dönüştüğü bölgelerde gece boyu mesai yaptı. Yenimahalle Belediyesi, iki gündür etkili olan yağmur nedeniyle teyakkuza geçti. Fen İşleri ve zabıta ekiplerinden oluşan kriz timi, yollarda biriken suları temizlerken, evleri sular altında kalan vatandaşların imdadına da yetişti.

Melih Gökçek gündem oldu
Bastıran yoğun yağmur sonrası caddeler adeta sele dönerken, sosyal medyada Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’i ti’ye alan paylaşımlar patladı. 

Ankara’da bir haftadır aralıklarla yağan yağmur önceki akşam şiddetini arttırdı. Ancak yağan yağmurdan çok Belediye Başkanı Melih Gökçek ve denize dönen Ankara caddeleri konuşuldu. Sosyal medyada taraflı tarafsız herkes caddelerde kalan araçların su içindeki sokakların fotoğraflarını paylaştı. Ayrıca Gökçek’i de ti’ye alan internet kullanıcıları birçok caps yaparak yaşananlarla alay etti.

Fotoğraf Galerisi

Fotoğraflar Sosyal Medya'dan alınmıştır.

Ankara’yı Sel Bastı Ankara Sel Baskını

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı