Anneler Günü

Anneler Günü dünyanın değişik yerlerinde tarih boyunca ve değişik şekillerde kutlanmıştır.

2016 Anneler Günü nasıl geldiyse 2017'de gelecek 2018'de... Peki biz ne kadar kıymet vereceğiz.

Cennete giden yolların ayakları altına serildiği annelerimiz hem bu dünya ile bağımız, şefkat abidemiz bazen ise arkamızdan gerçekten ağlayan tek gözdür. Anne o kadar kutsaldır ki vatan ile mukayese eder, sevgiliden üstün tutar "ana gibi yar, vatan gibi diyar olmaz" deriz.

Anneler Günü

Anneler Günü ne zaman kutlanır?

Anneler günü her yıl mayıs ayının 2. pazar günü kutlanır. Anneler hep bizi sadece birgün sevmeyin der ve biz elbetteki sevgimizi tek bir güne sığdırmayız ama bu özel günün de hakkını vermek için farklı çabalardan kendimizi de alıkoyamayız.

Belki bir anneler günü şiiri, belki şarkısı ile sevindirmek isteyebiliriz. En güzel sözleri bulup en güzel hediyeleri vermek isteyebiliriz. Belki bir pasta, belki bir elbise, bir çiçek...

Bizler için anne kucağı ne kadar sefkatli ise onlar için de bir evlat gülümsemesi elbette o kadar manalıdır. Anneler gününde hiçbirşey yapamasak bile annemizin gözünün içine bakıp "Seni seviyorum anne" diyip sevgi ile sarılmamız yetip artacaktır bile.

Buradan anneme sesleniyorum: "Seni seviyorum anne.."

anneler günü ne zaman kutlanır anneler günü mesajları anneler günü sözleri anneler günü şiirleri anneler günü hediyeleri anneler günü için şiir anneler günü ile ilgili şiirler anneler günü şarkıları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı