Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Türkiye’nin kaderini değiştirecek 25’inci Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için sandık başına gitti.

Vatandaşı temsil edecek milletvekillerinin seçileceği oylamada, oyunu eşi Azize Yaşar ile birlikte Demetevler’de bulunan Yüksel Sarıkaya İlköğretim Okulu’nda 1080 nolu sandıkta kullanan Yaşar, 2015 Genel seçimlerinin ülkeye kardeşlik, barış ve huzur getirmesini diledi.

“Seçimlerin huzur ortamında geçmesini diliyorum”

Sandık başındaki görevlilere kolaylıklar dileyerek, oy kullanmak için gelen vatandaşlarla selamlaşan Başkan Yaşar, seçimlerin huzur ortamında geçmesini diledi.
Sözlerine devam eden Yaşar, “Bugün Türk Milletinin vereceği karar ülkemizin geleceği açısından çok büyük bir önem arz ediyor. Herkesi vicdanın sesini dinleyerek, çocuklarını ve torunlarını düşünerek oy kullanmaya davet ediyorum. Seçilecek milletvekillerinin de halka çok iyi hizmet etmesini ve namusluca görevini yerine getirmelerini temenni ediyorum” dedi.

 

Başkan Yaşar Oyunu Demetevler’de Kullandı Yenimahalle Fethi Yaşar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı