Yenimahalle

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı. 2015 yılının Türkiye’de sıkıntılı ve sancılı geçtiğine dikkat çeken Yaşar, "2015 yılının genel olarak ülkemiz açısından iyi geçtiğini söylemek çok zor."

"Umudumuzu Kaybetmeye Hakkımız Yok"

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı. 2015 yılının Türkiye’de sıkıntılı ve sancılı geçtiğine dikkat çeken Yaşar, “2015 yılının genel olarak ülkemiz açısından iyi geçtiğini söylemek çok zor. Bu yılı terörün tırmanışa geçtiği, gencecik çocuklarımızı toprağa verdiğimiz, birbiri ardına gelen şehit haberleri ile çok sayıda ocağa ateş düştüğü, kutuplaşmanın ve sevgisizliğin toplumumuza egemen olduğu bir yıl olarak hatırlayacağız. Her yeni yıl yeni bir başlangıçtır. Girmekte olduğumuz yeni yılın, bütün bu acıların son bulduğu, barış ve kardeşliğimizin tesis adına güzel adımların atıldığı, huzurun tüm milletimize sirayet edeceği ile ilgili umutlarımızın arttığı bir yıl olmasını diliyorum” dedi.

"Hepimiz evimizin önünü temizleyelim"

Ülkede barış ve huzurun tesisi adına her vatandaşa önemli görevler düştüğünün altını çizen Yaşar, “Olup biten tüm olumsuzluklar karşısında sessiz kalmak ve sadece şikayet etmek umutsuzluğu yaymak anlamına gelir. Her birimiz bu ülkenin vatandaşları olarak güzel günler adına umudumuzu korumalı ve sorumluluklarımızı yerine getirmeliyiz. Yani hepimiz nerede ne görev yaparsak yapalım yaptığımız işi en iy şekilde yapmaya gayret etmeli, ülkemizi ve birbirimizi sevmekten asla vazgeçmemeliyiz. Hepimiz önce evlerimizin önünü süpürmeliyiz” dedi.

2015 yılında da Yenimahalle için birçok sorunu da çözüme kavuşturduklarını belirten Yaşar, “2015 yılına veda ederken yeni hizmetler ve yeni çalışmalarla, yoğun bir şekilde geçecek 2016 yılına hazırlanıyoruz. 2015 yılında olduğu gibi 2016 yılında da Yenimahalle’yi modern ve gelişmiş bir ilçe yapmak için çalışacağız. Amacımız herkesin yaşamaktan mutlu olacağı bir Yenimahalle. Vatandaşlarımızın yaşam kalitelerini yükseltmek için uygulanacak yeni projelerle de Türkiye’de örnek gösterilecek bir ilçe olmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile 2016 yılının ülkemiz, Yenimahalle’miz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını dilerim” dedi.

 

 

Başkan Yaşar’dan 2016 Mesajı

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı