BAUHAUS Ankara’da üçüncü şubesini Yenimahalle'de açıyor

Dünya yapı market sektörünün önemli kuruluşlarından Bauhaus, Ankara’da üçüncü, Türkiye’de ise 10 şubesini 16 Mayıs Günü Yenimahalle’de açacak. Bauhaus Türkiye’den yapılan açıklamada, Yenimahalle şubesinin her gün, akşam saat 22.00’ye kadar ziyaretçilerini ağırlayacağı kaydedildi. Yenimahalle GİMAT bölgesinde açılacak şube Podium AVM bünyesinde faaliyet gösterecek. Bauhaus Yenimahalle’de 12 bin metrekare alanda 120 binden fazla ürün satışa sunulacak.

500 Ankaralıya iş imkanı

Bauhaus Yenimahalle’de 500 Ankaralının çalışacağı belirtildi. Ayrıca, 1000’in üzerinde yerli firmadan mal ve hizmet alımı gerçekleştirileceği; bu yolla üretime ve dolaylı istihdama katkı da sağlanacağı vurgulandı. Ankara Bauhaus Yenimahalle’nin de eklenmesiyle, Türkiye’deki toplam doğrudan istihdam 5 bine ulaştı. Bauhaus Yenimahalle şubesi yüzde yüz yerli yönetim ve personelle faaliyet gösterecek. Bauhaus Türkiye’nin Ankara’da, Cepa AVM ve Etlik Forum AVM’de şubeleri bulunuyor.

Yerli ürün ağırlıkta, yerel üretici de destekleniyor

Açıklamada, Bauhaus’un, Türkiye’de 10. şubesine ulaşırken, satışa sunduğu ürünlerde yerli üretim olanların ağırlığının yüzde 65’e ulaştığı kaydedildi. Bauhaus Türkiye’de ithal ürünler toplam ürünlerin sadece yüzde 35’ini oluşturuyor. Bauhaus Yenimahalle’nin de atölye, ev ve bahçeye yönelik her türlü yapı ve hobi ürünlerini tek çatı altında bulabilecek. Bauhaus açıklamasında, Türkiye yönetiminin yatırım bölgelerindeki ürün yelpazesine uygun üretim yapan KOBİ’lerden mal ve hizmet alımı ilkesine uyduklarını ve yerel üreticiye katkı sağlamayı hedeflediği belirtildi.

Genel Müdür Erol Yelmer: Düşük fiyat garantisi var

Bauhaus Türkiye’nin 10. şubesinin açılışı nedeniyle açıklamalarda bulunan Bauhaus Türkiye Genel Müdürü Erol Yelmer: “Ankara Yenimahalle’de 3. Bauhaus şubemizi hizmete açmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Ankaralıları ve Ankara’yı ziyaret edenleri, en büyük yapı marketi konseptiyle en fazla ürün çeşidiyle ve aynı kalitedeki üründe yüzde 12 en düşük fiyat garantisi vererek ağırlamaya bu şubemizde da devam edeceğiz. Tüm reyonlarımızda ürün değiştirme garantisi mevcuttur. Ayrıca telefon, fax ve e-maille sipariş verebilme imkanı da mevcuttur. Tüm Bauhauslarda olduğu gibi Bauhaus Yenimahalle’de de maaliyetine adrese teslim hizmeti vardır” dedi.

Bauhaus 500 milyon Avro’luk Türkiye yatırım zincirine devam ediyor

Bauhaus Türkiye, 2010’da ilan ettiği yatırım programıyla, Türkiye’de 10 yılda toplam 500 milyon Avroluk yatırım yapacağını açıklamıştı. Bu kapsamda Türkiye’deki şube sayısı, Bauhaus Yenimahalle ile birlikte 10’a yükselmiş oldu. Bauhaus’un 15 ülkede 250’den fazla şubesi olduğu belirtildi.

 

BAUHAUS ankara yenimahalle bahçe dünyası

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı