Hentbol Bayanlar Süper Ligi
2016 - 2017 Sezonu

11. hafta karşılaşması Zağnos Spor Kulübü ile 17 Aralık 2016 tarihinde 17:00'da Ankara THF Spor Salonunda. Takımımızı yalnız bırakmak istemeyen Yenimahalleliler... Adres konumu için  tıklayınız.


10. haftayı Eskişehir Hentbol Spor Kulübü karşılaşması ile kapatan Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübü namağlup serisine de devam ediyor. Deplasmanda aldığı 47-32 lik galibiyetle yaptığın 10 maça da galibiyet damgasını vurdu.

Hentbol Bayanlar Süper Ligi Puan Durumu 2016-2017


Bayanlar Hentbol Süper Liginde 7. hafta geride kalırken Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübü Aksaray Belediyesi Gençlik Spor Kulübü ile yaptığı karşılaşmayı 22-20 kazanarak ligteki liderliğini de sürdürdü. 8. hafta karşılaşacağı Adana Şakirpaşa GSK maçı ise 9 Kasım 2016 tarihinde saat 17:00'da başlayacak. Karşılaşma Oran THF salonunda gerçekleşecek.


6. hafta geride kalırken Yenimahalle Belediye Spor Kulübü namağlup liderliğini devam ettiriyor.


Yenimahalle Belediye Spor Kulübü Genç Uşak Spor ile oynadığı 2. hafta maçında ilk yarısını 25-15 ile önce bitirdiği karşılaşmayı 55-26 kazandı. Haftanın en çok gol atan takımı olan Yenimahalle Belediye sezona damga vuracağını da göstermiş oldu. 1 maç eksiğine rağmen averajı en iyi olan takım Yenimahalle Belediye Spor Bayan Hentbol Takımı Avrupa serüveni nedeni ile ertelediği maçını da 21 Eylülde oynayacak.


Kadınlar Hentbol Süper Liginde 17-18 Eylül tarihlerinde oynanacak 2. hafta maçlarında Yenimahalle Belediyesi Kadın Hentbol Takımı Genç Uşak Spor ile 18 Eylül pazar günü saat 17:00'da evinde oynayacağı maça Avrupa yorgunluğu ile çıkacak. Maç THF salonunda oynanacak. Adres konumu için  tıklayınız.


Yenimahalle Belediyesi'nin Kastamonu Belediyesi SK ile 9 Eylül tarihinde oynaması gereken ilk hafta maçı 12 Eylül tarihindeki Avrupa Şampiyonlar Ligi eleme karşılaşmaları nedeni ile 21 Eylül tarihinde oynanacak. Yine Yenimahalle gibi Avrupa temsilcimiz Ardeşen Spor Kulübüde ertelenen maçını 21 Eylül tarihinde oynayacak.


12-13 Eylül tarihlerinde verdiği Avrupa sınavında dörtlü grupta üçüncü olup Şampiyonlar Liginden elenen Yenimahalle Belediyesi Spor Klübü EHF Kupası 3. turdan Avrupa macerasına devam edecek.


Türkiye Kadınlar Hentbol Süper Ligi 2016-2017 sezonu için 14 takım mücadele edecektir.


Bu yıl mücadele edecek takımlar : Yenimahalle Belediyespor (Ankara), Artsam Koleji (Kastamonu), Kastamonu Belediyespor (Kastamonu), Adana Şakirpaşa (Adana), Eskişehir Hentbol (Eskişehir), Aksaray Belediyespor (Aksaray), Muratpaşa Belediyespor (Antalya), Osmangazi Belediyespor (Bursa), Üsküdar Belediyespor (İstanbul), İzmir Büyükşehir Belediyespor (İzmir), Samsun Gençlikspor (Samsun), Ardeşen Gençlik (Rize), Genç Uşakspor (Uşak), Zağnosspor (Trabzon)

Detaylar için...

Bayanlar Süper Lig 2016 - 2017 Sezonu EHF Kupası Kadın Hentbol Takımı

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı