Fethi Yaşar

Çalışanlar, Atatürk Köşesine kavuştu

Yenimahalle Belediyesi, Şentepe’de bulunan Çalışanlar İlköğretim Okulu’na Atatürk Köşesi hediye etti. Bölgenin yardıma en fazla muhtaç okullarından biri olan Çalışanlar’da Atatürk Köşesi sevinci yaşanırken, köşenin açılışını Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar yaptı.

"Aynı şartlarda okusunlar diye çalışıyoruz"

Yaşar, açılış konuşmasında okullardaki eksiklileri gidermek için her yıl tadilat yaptıklarını belirtti ve “Devlet okullarımızda okuyan evlatlarımızın özel okullarda okuyan evlatlarımızla aynı şartlarda okuması için elimizden geleni yapıyoruz. Okullar tatile girdikten sonra boyasından, tadilatına, çevre düzenlemesinden mantolamasına kadar her şeyi üstleniyoruz, eksiklikleri gideriyoruz. Bizler Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal’in aydınlık yolunu izliyoruz. Bugün kim hangi konumdaysa bunu Atatürk’e borçludur” dedi.

Yaşar, miniklerle sohbet etti

Açılışın ardından teneffüs zilinin çalmasıyla Yaşar’ın yanına akın eden öğrenciler, Yaşar’ı görmek ve sohbet etmek için adeta birbirleriyle yarıştılar. Minik bir öğrencinin Yaşar’a “size hayranım” demesiyle neşelenen ortam, fotoğraf çekimiyle devam etti.

Belediyenin okulda yaptığı tadilatları da inceleyen Başkan Yaşar, okullara desteklerinin her zaman devam edeceğini söyleyerek, “Elimizden geldiğince, inşallah tüm evlatlarımızı iyi şartlar altında okutacağız” diye konuştu.

 

 

Çalışanlar İlköğretim Okulu Atatürk Köşesi Fethi Yaşar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı