Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Ali Baba ve 7 Cüceler filminin özel gösterimi için ANKAmall’a geldi. Gösterim öncesi yoğun ilgiyle karşılanan Yılmaz, "İyi bir film yaptık. Günümüzde gülmek lüks değil ihtiyaç. Bu filmle iki saat de olsa güleceğinizi umuyorum" diye konuştu.

Cem Yılmaz

Filmden önce konuşan Cem Yılmaz, seyirciyi espri bombardımanına tuttu. Sinemanın tek kişilik gösteriye göre daha farklı olduğunu aktaran Yılmaz, "Sinemada bir yan salonda Bond oynuyor. Burada bizimki oynuyor. Ama vefa önemli bir şey. Git şimdi yan salona Bond yok. Ama biz buradayız, bu da bizim bir farkımız olsun" diye konuştu. Zaman zaman filmlerinin oynatıldığı salonlara giderek izleyici olduğunu aktaran Yılmaz, "makyaj ve kostümün dışında nasıl göründüğümüzü görün diye tüm salonları tek tek geziyoruz" ifadelerini kullandı.

"Güleceğinizi Umuyorum"

Yoğun ilginin salonların doluluk oranlarından da anlaşıldığını belirten ünlü komedyen, "Filmimiz bir komedi filmi. Çok eğlendirecek sizi. Biz elimizden geleni yaptık. Artık ülkemizde gülmek bir lüks değil, ihtiyaç. Bu filmle iki saat de olsa güleceğinizi umuyorum" diye konuştu. Gösterime katılan oyuncu Irina Ivkina’nın İngilizce olarak "İyi seyirler diliyorum" demesi üzerine Cem Yılmaz, "Ben Irina’ya Ankaralıların İngilizcesi iyidir, dedim" şeklinde espri yaptı.

 

Cem Yılmaz Ali Baba ve 7 Cüceler ANKAmall Yenimahalle

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı