Demetevler’de taciz eden sapığa hadım cezası

10.07.2018

Bugün saat 12:30 civarında Demetevler'de kızını taciz eden sapığı hadım eden babayı yazdı sosyal medya. Demetevler'de tacize uğrayan kız çocuğu babasına şikayette bulunur. 13-14 yaşındaki kızının tacize uğradığını söylemesi üzerine güvenlik kamerasından iz takibi yapan baba sapığa ulaşmış ve marketten kaptığı bıçakla yakaladığı adamı kasığına birkaç bıçak darbesi atarak yaralamış.

Ortaya çıkan videoda bir kadının kim yapmış sorusuna kızın babası yapmış cevabı haberin gerçekliği konusunda fikir veriyor.

Geriye tek birşey kalıyor. 13-14 yaşındaki kız yanlış bilgi vermiş olabilir mi? Yanlış hedef göstermiş, yanlış kişinin yaralanmasına sebep olmuş olabilir mi?

Diyelim ki şahısta doğru, mağdur kız çocuk doğru bilgi vermiş. Herkes adaletini kendisi mi sağlamalı? Kendini saldırıyı gerçekleştiren babanın yerine koyan pek çok kişi muhtemelen "az bile yapmış" diyecektir.

Bu durumda mağdur babanın hukuken ceza almaması için dua etmemiz gerekecek. Belki de başka kız çocuklarının da kirletilmesine engel olmuştur. Belki de elleri öpülecek kişidir.

hadım cezası, demetevlerde hadım, demetevler sapık

hadım cezası demetevlerde hadım demetevler sapık

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı