Yenimahalleli

Yenimahalle Belediyesi Sinemayı Parklara Taşıyor

 

Yenimahalle Belediyesi, Açık Hava Sinema Günleri ile Yenimahallelilerin yaz akşamlarına renk katmaya hazırlanıyor.

Açık Hava Sinema Günleri Başlıyor

Yenimahalle Belediyesi, Açık Hava Sinema Günleri ile Yenimahallelilerin yaz akşamlarına renk katmaya hazırlanıyor. Türk sinemasına damga vurmuş ölümsüz yapımların yanı sıra gişe rekorları kıran en yeni filmleri de vatandaşlarla buluşturacak olan belediye, Açık Hava Sinema Günleri’nin startını 3 Ağustos Pazartesi günü veriyor.

Yenimahalle Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yaz da ilçe halkına açık havada sinema izleme keyfi yaşatacak. 3 Ağustos-18 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Açık Hava Sinema Günleri, izleyicisini hem güldürecek hem de duygulandıracak.

Sinema Günleri’nde Kemal Sunal, Adile Naşit, Şener Şen, Türkan Şoray gibi beyaz perdenin usta isimlerinin en güzel filmlerinin yanı sıra en yeni filmler de vatandaşlarla buluşacak.

Yenimahalle, “Mucize”ye sahne olacak

Müzik kariyerinin ardından oyunculuk ve yönetmenliğe soyunan Mahsun Kırmızıgül’ün son filmi, Mucize de Yenimahalleli sinemaseverleri için gösterilecek. Gişede izlenme rekoru kıran ve 1960'ların yoksulluk içerisindeki Türkiye’sine ayna tutan film, izleyicine duygu dolu anlar yaşatacak.

Öte yandan Unutursam Fısılda, Bir Küçük Eylül Meselesi, Senin Hikayen, Hayattan Korkma, Anadolu Kartalları gibi Türk sinemasına damga vuran filmler de Yenimahallelilerle buluşacak.

Komedi filmleri de var

Kemal Sunal’ın Orta Direk Şaban, Postacı, Doktor Civanım gibi filmlerinin yanı sıra Cem Yılmaz’ın Arog’u ve Erdem Yener’in başrolünü oynadığı Çarşı Pazar da Sinema Günleri kapsamında izleyicisini kahkahalara boğacak.

Ragıp Tüzün’de start alıyor

Yenimahalle merkez, Batıkent, Karşıyaka, Gazi, Beştepeler, Demet, Çamlıca, Susuz, Şentepe, Ergazi, Varlık gibi Yenimahalle’nin hemen hemen her bölgesinde vatandaşlarla buluşacak Sinem Günleri,  3 Ağustos Pazartesi günü Ragıp Tüzün Parkı’nda Mucize filmiyle start alacak. Ücretsiz olarak gösterilecek filmlerin başlama saati ise 20.15 olacak.

 

Dışarıda Film Var

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı