Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar
Cumhurbaşkanlığı Sarayında

15.06.2016

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)'nden 2 dönemdir belediye seçimlerini kazanan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmek üzere bugün 16:30'da Beştepe Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na gidecek.

İlçenin çözümlenememiş sorunlarını görüşmek üzere destek alabilmek maksadıyla talep ettiği randevu Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından onaylandı. Görüşme bugün 16:30'da gerçekleşecek.

Görüşülecek Yenimahalle sorunları neler?

  • 7 yıldır sonuçlandırılamayan, Şentepe televizyon vericilerinin tek bir kulede toplanmasının planlandığı Tepe Kule projesi,
  • Yukarı Yahyalar, Çiğdemtepe ve Avcılar Mahallelerinden oluşan Yamaç Evler Kentsel Dönüşüm projesi
  • Yenimahalle Belediyesi’nin arkasında yer alan ve Yenimahalle Belediyesi tarafından yıkılan 50’nci Yıl Yetiştirme Yurdu yerine Hükümet Konağı yapılması projesi

CHP kanadının gitmediği Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın ilk misafiri CHP'li Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'dan sonra Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi YAŞAR ikinci olacak. Randevu CHP Genel Merkezinin olumsuz tepki vermemesi üzerine talep edildi. Olumlu sonuçlanan randevu bugün gerçekleşecek.

Tepe Kule Projesi Yenimahalle

Cumhurbaşkanlığı Sarayı Recep Tayyip Erdoğan Fethi Yaşar Yenimahalle Belediye Başkanı

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı