Bilişim Koleji Temel Lisesi

Bilişim Koleji Temel Lisesi

Çankaya ve Pursaklar kampüslerinin yanında Yenimahalle’de Temel Lisesi ile Bilişim Koleji eğitimde en iyisi için hizmetinizde

Bilişim Eğitim Kurumları’nın halkalaarından biri  olan Pursaklar Bilişim Koleji 2008-2009 eğitim öğretim yılında eğitim-öğretim hayatına başladı. Eğitim sektöründe butik okul anlayışını Ankara’ya taşıyan ilk okul olan Bilişim Koleji, birebir eğitim, çoklu zekâ kuramı gibi yaklaşımları en etkin şekilde uygulayan bir okuldur. Çocuklarımız okulumuzda kampus okullarında olduğu gibi kalabalıklar içinde kaybolmazlar. Okul mevcudunun ve sınıflarımızın belirlenen kontenjanı aşmaması, her öğrenciyle birebir ilgilenme imkânı sağlar. Öğrencilerimiz ve velilerimiz okulumuzdaki aile sıcaklığını tam anlamıyla hissetmektedirler.

Zekâ oyunları, Robotik, Ekoloji, Minik Şefler, Interaktif İngilizce gibi özel sınıfları bulunan okulumuz bu yönüyle de ilk ve tek olma özelliğine sahiptir. Yaparak ve yaşarak öğrenme modeli için en uygun ortamlar bu sınıflarda sağlanmıştır.
Pursaklar Bilişim Koleji’nin eğitim felsefesinde değerler eğitimi sistemi de önemli yer tutar. Ardımızda milli ve manevi değerlerini bilen, onları koruyan, geleneklerinden haberdar olan, sahip olduğu ve kazanmış olduğu sevgi, saygı, dürüstlük, erdem gibi vasıflarla topluma ışık tutabilecek nitelikte yetişmiş bireyler bırakmak amacıyla alanında uzman kadromuzla değerler eğitimi sistemini uyguluyoruz.

Açıldığı yıldan itibaren Pursaklar ilçesinde katıldığı tüm yarışmalarda birinci olan kolejimiz farklı ve özgün eğitim anlayışı ile kalitesini fark ettirmeye devam ediyor.

Adres : İvedik Cd. No:129  Demetevler Mahallesi Yenimahalle / ANKARA

Tel : (312) 332 52 56

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?