G20 Türkiye

G20 Liderler Zirvesi'nin resmi sosyal medya hesapları, zirve öncesinde ve sırasında anlık paylaşımlar için kullanıcıların takibine sunuldu.

Antalya'da 15-16 Kasım tarihlerinde düzenlenecek G20 Liderler Zirvesi'nin resmi sosyal medya hesapları, zirve öncesinde ve sırasında anlık paylaşımlar için kullanıcıların takibine sunuldu.

Antalya'da 15-16 Kasım'da, dünyanın en güçlü 20 ekonomisinin liderlerinin bir araya geleceği G20 Liderler Zirvesi için hazırlıklar sürüyor.

Serik ilçesindeki Belek turizm bölgesinde gerçekleştirilecek, Anadolu Ajansının (AA) ev sahibi fotoğraf sağlayıcısı olduğu Zirve, sosyal medya aracılığı ile her yönüyle takip edilebiliyor. Zirveye dair tüm bilgiler, zirve gündemi, liderlerin programları "g20.org" adlı web sitesinde yer alıyor.

Öte yandan, G20 Liderler Zirvesi'nin resmi sosyal medya hesapları da zirve öncesinde ve sırasında anlık paylaşımlarda bulunmak amacıyla kullanıcıların takibine sunuldu.

- "@G20Turkey2015" Twitter hesabından, zirvedeki gelişmelere dair twitler,

- "instagram.com/G20Turkey" hesabından da özel fotoğraflar paylaşılacak.

- Zirve, ayrıca Facebook üzerinden "facebook.com/G20Turkey" hesabı aracılığıyla takip edilebilecek.

 

G20 Zirvesi Sosyal Medya Sosyal Medya 20 Büyük Ülke

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı