http://www.jjankara.com

Kızılırmak Sokak. No:14 Kızılay / Ankara ( Yüksek Seçim Kurumu karşısı, Kocatepe camii ve otoparkı yakını )
(312) 424 11 11 - (312) 425 14 14 - (533) 420 18 06

Bilet Fiyatları:
Sahne Önü  - 135.00 TL
Vip             - 89.50 TL
Normal        - 45.00 TL

Bilet satın almak için tıklayınız

Gökhan TEPE Hakkında

8 Şubat 1978,Kartal,İstanbul,doğumlu olan Gökhan Tepe, ilkokulu Yeşilyurt Hamdullah Suphi Tanrıöver İlköğretim Okulu´nda okudu. İlkokuldan sonra müziğe olan yeteneğinin görülmesi üzerine 1988 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müzikisi Devlet Konservatuvarı´na girdi.

1996 yılında prodüktörlüğünü İskender Ulus´un yaptığı ´´Çöz Beni´´ adlı albümünü çıkardı. Bu albümde yer alan ´´Dönmem´´, ´´Aşk Belası´´, ´´Zor Gelir´´ ve ´´Çöl Çiçeği´´ adlı parçalarına klip çekti. Ardından 1999 yılında ikinci albümü ´´Canözüm´´ piyasaya çıktı. Selim Çaldıran ve Cenk Eroğlu´nun yaptığı albümde, albüme ismini veren ´´Canözüm´´ adlı parça ile çıkış yaptı. Bu albümden kliplenen bir diğer şarkı da ´´Sevmeler Yasak Bana´´ isimli şarkı oldu.

2002 yılına gelindiğinde ´´Belki Hüzün Belki De Aşk´´ adlı albümü müzikseverlerle buluştu. Yine bu albümde yer alan ´´Annem´´ ve ´´Tanrım Affeder Mi?´´ kısa sürede listelerde üst sıralara tırmandı. Bu albümde aynı zamanda söz ve müziği sanatçıya ait birçok parça bulunuyordu.

Müziğe 4 yıl ara verdikten sonra 2006 yılının Temmuz ayında ´´Yürü Yüreğim´´ adlı albümü müzik marketlerdeki yerini aldı. Sanatçının müzik yaşamından önemli bir yere sahip olan bu albümde, albüme adını veren ´´Yürü Yüreğim´´in yanı sıra ´´İnsanoğlu´´ ve ´´Gel Aşkım´´ adlı parçalara klip çekildi. Gökhan Tepe, kendi albümünde yer alan parçalarının yanında başka sanatçılar için beste çalışmaları da yaptı.

Gökhan Tepe´nin müzik çalışmaları hızla devam ederken bir yandan da Show TV´de yayınlanan ´´Maçolar´´ adlı dizide Burhan Öçal ve Özlem Tekin ile ilk kez kamera karşısına geçti. Televizyondaki bu başarısı üzerine ardından Kanal D´nin beğeni ile takip edilen dizisi ´´Elveda Derken´´de Ece Uslu ve Burcu Kara gibi isimlerle başrolünü paylaştığı dizide yer aldı.

2008 yılında ´´Vur´´ isimli albümünü DMC etiketiyle piyasaya sürdü ve bu albümden ´´Vur´´ ve ´´Çok Özlüyorum Seni´´ parçalarına video klip çekti.

2011 yılında Aşk Sahnede albümünü çıkardı.Kırmızı halı,yalan olur,söz gibi şarkılarına klip çekti.

jolly joker jjankara Gökhan TEPE 10 Ocak 2015 Çöz Beni Çöl Çiçeği Zor Gelir Canözüm Sevmeler Yasak Bana Belki Hüzün Belki De Aşk

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı