Yenimahalleli

Yenimahalle Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü, farklı branşlarda art arda elde ettiği başarılarla zirveyi kimseye kaptırmıyor. Spora Ve Sporcuya Yatırıma Devam. B2-B3 Futsal Takımı birinci ligde

Yenimahalle Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü, farklı branşlarda art arda elde ettiği başarılarla zirveyi kimseye kaptırmıyor. Bu kez de az görenler salon futbolunda büyük bir başarı elde eden kulübün B2-B3 Futsal Takımı, 2’nci ligi şampiyon tamamlayarak birinci lige yükseldi. Sporcular, kupa ve birinci lig sevinçlerini Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’la paylaştı.

Açık ara lider

Görme Engelliler Spor Kulübü Başkanı Erol Sayyıdan, beraberindeki B2-B3 Futsal Takımı oyuncularıyla Başkan Yaşar’ı ziyaret etti. 10-15 Ağustos tarihleri arasında Eskişehir’de yapılan 2’nci Lig Şampiyonası’nda 14 maçın 13’ünü kazandıklarını kaydeden Sayyıdan, “B2-B3 Futsal Takımımız 2’nci Lig Şampiyonası’nda 39 puanla açık ara şampiyon oldu. 2 yıl aradan sonra yeniden birinci lige yükselmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Spora ve sporcuya yatırıma devam

Yaşar ise görme engelli sporcuların elde ettiği başarıların kendisini iki kat daha fazla gururlandırdığını ifade ederek Futsal Takımı oyuncularını tek tek tebrik etti.

Spor alanında Yenimahalle Belediyesi’nin başarıdan başarıya koştuğunu kaydeden Yaşar, spora ve sporcuya yatırım yapmaya devam edeceklerini söyledi. Sporcularla sohbet eden Yaşar, takımın birinci ligde de aynı başarıyı göstereceğine inancının tam olduğunu sözlerine ekledi.

Görme Engelliler Engel Tanımıyor

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı