Yenimahalle Belediyesi, ilçe genelinde görüntü kirliliği yaratan yabani ot temizliği çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Yenimahalle Bayram’da Pırıl Pırıl

Yenimahalleli

Yenimahalle’de yabani ot temizliği

Yenimahalle Belediyesi, ilçe genelinde görüntü kirliliği yaratan yabani ot temizliği çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Park Bahçeler Müdürlüğü’nün 35 kişilik ekibi tarafından yapılan yabani ot temizliği, mahallelerde ve mezarlıklarda görüntü kirliliğinin önüne geçiyor.

Yenimahalle Bayram’da pırıl pırıl

Geniş ölçekli bir temizlik çalışması gerçekleştiren belediye, yalnızca fidan alanlarını ve yol kenarlarındaki otları değil Memlik, Karacakaya, Yuva, Yakacık, İvedik ve Ergazi mezarlıklarınıda yabani otlardan arındırarak Ramazan Bayramı’na hazırlıyor.

Yenimahalle halkına en iyi hizmeti verebilmek için vatandaşın talebine göre de ot biçimi de yapan ekipler,bahar ayları ile birlikte boyları uzayan ve vatandaşı rahatsız eden otlarıtemizleyerek hizmet veriyor.

“Yenimahalle’de yaşamaktan keyif alıyoruz”

Temizlik çalışmalarını görerek belediye ekiplerine teşekkür eden vatandaşlar ise, “Yenimahalle’de yaşamaktan keyif alıyoruz. Mahallelerimiz, sokaklarımız, parklarımız pırıl pırıl, ne zaman sokağa çıksak belediyenin ekiplerini görüyoruz. Bizlere hizmet ediyorlar. Buda bizleri çok mutlu ediyor. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’a teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Yenimahalle Belediyesi çevre temizlik

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı