Güventepe Mahallesindeki silahlı kavgada 2 kişi öldü

Yenimahalle ilçemizin Güventepe Mahallesinde başlayan tartışma eski polis memurunun 2 kişiyi öldürmesiyle sonuçlandı. Zanlının alkollü olduğu iddia ediliyor.

Pazar gecesi (5 Haziran 2015) ilçemiz Yenimahalle'nin Güventepe Mahallesi 610. Sokakta çıkan kavgada aynı aileden 2 kişi hayatını yitirdi.

Alkol almış eski polis Hakan Ceylan ile Ali Canatar (55), eşi Şerife Canatar (50), damatları Salih Şen ve kızları Pervin Şen ile bilinmeyen bir sebeple tartışma çıktı. Silahını çeken Hakan Ceylan karı-koca Ali-Şerife Canatar'ı öldürdü. Salih-Pervin Şen çifti ise olayda ağır yaralandı.

İhbar üzerine olay yerine sevkedilen çok sayıda polis zanlı Hakan Ceylan'ı yakaladı. Yaralılar ise ambulanlarla hastaneye kaldırıldı.

Olay yeri ekiplerinin yaptığı incelemede çok sayıda boş kovan bulundu.

Aile yakınları sinir krizleri geçirdi.

Güventepe Mahallesi Yenimahalle

Güventepe Mahallesi 2 kişi öldü eski polis memuru

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı