HalkKart ile alışveriş başladı

Yenimahalle'de HalkKart adı ile yeni bir kart sistemi devreye giriyor. Bu kart ile üye işyerlerinden yaptığınız alışverişlerde anında indirim kazanabileceksiniz.

Yenimahalleli herkesin ücretsiz sahip olabileceği ve Yenimahalle'de işyeri olan her işyerinin katılabileceği bu sistemde amaç yine Yenimahallelinin kazanması.

HalkKart'ın ilk alışverişini Çağdaşlar Market'te yapan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi YAŞAR 42 kuruş indirim kazandı.

Sektöre göre indirim oranlarının değiştiği HalkKart'ta indirim oranını üye işyerleri kendisi belirliyor. Sektöre ve karlılık oranınıa göre %50'lere kadar indirim kazanma şansı bulunuyor.

Örneğin Yenimahalle Belediyesi Havuzlarında %10 indirim kazanma şansınız var.

Yenimahalle HalkKartŞu an itibari ile (11 Kasım 2016) 267 üye işyeri sisteme dahil oldu. Akaryakıt, Market, Hastane, Diş, Eğitim, Unlu Mamül, Kafe, Lokanta, Düğü Salonu, Otel, Kuaför Emlak, Spar Merkezi, Giyim gibi pekçok sektörde indirim sağlayabileceğiniz sistemde amaç Yenimahalle sakinlerinin ihtiyaçlarını üye işyerlerinde gidererek Yenimahalle değerinin Yenimahalle sınırları içerisinde kalabilmesini sağlamak.

Yenimahalle Belediye Başkanı HalkKart'ı aybaşında devreye alacağız diyerek hedefi 1 Aralık olarak belirledi.

İlk başta 50 bin aileye dağıtalacak karttaki hedef ise 100 bin aile.

HalkKart nasıl kullanılacak?

Alışverişinizi yaptıktan sonra kasaya ödeme için geldiğinizde önce HalkKart'ınızı okutturup indirime dahil olacaksınız. Sonra da aldığınız ürünler barkod ile okutulacak. Ve üye işyerinin tanımladığı oranda indirimden faydalanacaksınız. Tabi bu ürünleri bilgisayar sisteminde kayıtlı market gibi yerler için geçerli. Emlakçıda kartınızı göstermeniz yeterli olabilecek.

HalkKart Üye İşyerleri

HalkKart Üye İşyerleri HalkKart Anlaşmalı Kurumlar HalkKart nasıl kullanılacak

Halil Kutahya

21.11.2016 18:15:10

Yenimah.Belediyesinin yeni uygulamasini takdirle karsiliyorum. Halka hizmette sinir olmamalidir. Bu gun halk karti denedim . tesekkurler...

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı