Kayseri’de Bomba Yüklü Araç Patlatıldı

Şehit Er Yunus Emre DuranYer: Kayseri
Tarih: 17 Aralık 2016
Saat: 08:45
Olay: Aynı olay
Dram: Aynı dram

Kayseri’de içinde çarşı iznine çıkan sivil kıyafetli askerlerinde olduğu halk otobüsü yanına yaklaşan bomba yüklü araç patlatıldı. Erciyes Üniversitesi İlahiyat Fakültesi önünde Talas Caddesi üzerinde gerçekleşen saldırıda 14 şehit verdik. 55 kişininde yaralandığı saldırıda yürekler yine yangın yeri. 4 ağır yaralının şehit sayısını artıracağından endişeliyiz.

Ve bir yürek yangını da ilçemiz Yenimahalle'de. Patlamada şehit olan Er Yunus Emre Duran’ın Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde yaşayan ailesine yetkililer tarafından acı haber verildi. Baba Mahmut Duran ve anne Aynur Duran acı haberle yıkılırken amca Ali Duran, saldırı haberinden sonra ulaşamadıkları yeğenini görmek için şehidin babası, amcası ve kuzenlerinin Kayseri’ye yola çıktığını söyledi.

Taziye Adresi: Çiğdemtepe Mahallesi Selim Caddesi No: 112 Yenimahalle /ANKARA

Patlama anı kameralara böyle yansıdı :

Terhisine 24 gün kala şehit olan Er Yunus Emre Duran'ın biri kızı olmak üzere 3 kardeşi vardı.

Kayseri'deki bomba yüklü aracın patlatıldığı saldırıda Şehit olan aslen Kırşehirli 1996 doğumlu Er Yunus Emre DURAN henüz 20'sinde gencecik bir bedendi. Çiğdemtepe Mahallesi'nde ikamet eden şehidimiz bugün (18 Aralık 2016) toprağa verilecek. Şehidimize Allah'tan rahmet, ailesine sabırlar diliyoruz.

Kayseri Bomba Yüklü Araç Şehit Er Yunus Emre Duran

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı