Osmanlı Pazarı

Katıldığı televizyon programında 2016 ve sonrasında yapılacak projeleri anlatan Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, aralık ayında çıkan yangında 253 dükkanın kül olduğu Osmanlı Halk Pazarı ile ilgili de bitirme tarihi verdi.

İhale sürecinin bitmek üzere olduğunu belirten Gökçek, 31 Mart’ta esnaflara yerlerinin teslim edileceği söyledi. Gökçek, “Orayı temiz hale getirdik. Arkasından da bir proje çizdirdik. Proje çizdirmeden yapılması mümkün değil. Proje bittikten sonra hemen ihale safhası var, acil ihaleye aldık. Muhtemelen bu hafta içinde ihalesi bitiyor. Herşeyi bitti, kanuni süreci bekliyoruz. 31 Mart itibariyle Nisan 1 olmadan inşallah hepsine yerlerini teslim edeceğiz. Eskisinden çok daha güzel olacak” diye konuştu.

 

Katıldığı televizyon programında 2016 ve sonrasında yapılacak projeleri anlatan Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek aralık ayında çıkan yangında 253 dükkanın kül olduğu Osmanlı Halk Pazarı ile ilgili de bitirme tarihi verdi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı