Melih Gökçek

Beyaz TV ana haber bülteninin haberine göre, Ankara Büyükşehir Belediyesi çalışanları Belediye Başkanı Melih Gökçek'e seçim sürprizi yapmışlar. Etkinlikte gündüz vakti yakılan havai fişekler ve sis-duman efektleri dikkat çekti.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, ''Allah’a hamdolsun. Türkiye 1 Kasım’dan da zaferle çıktı” dedi. Gökçek sonuçları çoşkuyla kutladı.

"Türkiye 1 Kasım'dan da Zaferle Çıktı" diyerek 7 Haziranı unutmuş gibi göründü.

İlçe belediye başkanları, Büyükşehir Belediyesi Meclis üyeleri, Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları, genel müdürleri, bürokratlar ve personelinin ellerindeki Türk Bayrakları eşliğindeki karşılamaya eşi Nevin Gökçek ile birlikte gelen ve oluşturulan platform üzerinden personele seslenen Başkan Gökçek, “Başkanınız olmaktan gurur duyuyorum. Cenabı Allah bana bunu verdiği için Allah'a hamdolsun. Türkiye 1 Kasım'dan da zaferle çıktı” dedi.

Konuşması sık sık “Ankara seninle gurur duyuyor”, “Büyük başkan” gibi tezahüratlarla kesilen Gökçek, “Biz de sizlerle gurur duyuyoruz, Fen İşleri'yle gurur duyuyorum, ANFA'yla, ASKİ'yle, BELKA'yla gurur duyuyorum. Bütün daire başkanlıklarımla, genel müdürlüklerimle gurur duyuyorum. Siz bizim gururumuzsunuz” diye konuştu.

"Ankara'yı Çok Daha İleri Götüreceğiz"

Genel seçimler sonrası görevlerinin daha büyük olduğunu, daha çok çalışmaları gerektiğini ifade eden Gökçek, “Daha çok birbirimize sarılmamız lazım. Biz bunu Ankara Büyükşehir Belediyesi çalışanları olarak mutlaka ve mutlaka yapacağız. ASKİ'siyle, EGO'suyla, Büyükşehirle, şirketleriyle bir deviz biz. 30 bin kişilik bu dev Büyükşehir Belediyesi, Ankara'yı inşallah 3 sene içerisinde çok daha ileri götürecek. Tabi sizin sayesinde” diye konuştu.

Konuşmasını, “İnşallah Türkiye'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sayesinde, Başbakanımız Ahmet Davutoğlu sayesinde hükümetimizin sayesinde Ankara'mız daha büyük imkanlara sahip olacak ve Büyükşehir Belediyesi yönetiminde Ankara çok daha ileriye gidecek inşallah” ifadeleriyle sürdüren Gökçek, “Değerli kardeşlerim buraya kadar geldiğiniz için, böyle bir sürpriz yaptığınız için teşekkür ediyorum. Böylesine coşkulu bir gün yaşattınız. Hepinize teşekkür ediyorum. İnşallah birlikte Ankara'ya hizmet etmeye devam edeceğiz diyor, hepinizi Allah'a emanet ediyorum” dedi.

Bâlâ Belediye Başkanı ibrahim Gürbüz'e Dua

Konuşmasının sonunda geçirdiği trafik kazası sonucu yoğun bakımda tedavi gören Bala Belediye Başkanı İbrahim Gürbüz için de dua isteyen Gökçek, “Son birkaç gündür gözünü açmaya başladı. Çok duaya ihtiyacı var. Rabbim inşallah ona şifa versin. Geçmiş olsun diyorum, bol bol dua edin” dedi.

VIDEO

 

 

Melih Gökçek 1 Kasım Seçim Kutlama Sürpriz

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı