Melih Gökçek’in aklını başından alan kadın

Safiye İnci adlı bir vatandaş Anıtkabir'e giderek Atatürk'e hakaretvari bir video çekip youtube'a yükledi. Video da "Geldiğim için çok utanıyorum, keşke gelmeseydim diyorum. Çok ısrar ettikleri için geldim, mecbur kaldığım için. Atatürk'ü zerre kadar sevmiyorum. Türkiye'yi de Atatürk kurtarmadı. Hani Tayyip'i sevmeyenler, Atatürkçüler var ya Atatürk Tayyip'in b.ku bile olamaz." diyen Safiye İnci Demetevler'de yakalanarak Atatürk'ü Koruma Kanunu'na muhalefetten tutuklanma talebiyle mahkemeye sevkedildi.

Bu arada İ. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk'e hakaret eden Safiye İnci'nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı. "Yalancının mumu yatsıya kadar da yanmıyor" diye başlayan twitinde Safiye İnci'nin ODTÜ'lü olduğu bilgisini paylaştı.

Gerçekten yalancının mumu yatsıya kadar da yanmıyormuş ki paylaştığı mini etekli modern giyimli bayan İ. Melih Gökçek'e yine twitter'dan cevap vererek "Fotoğraftaki benim. Yani çarşaflı kızın açık hali değilim!" dedi.

Oyuncu, spiker olan Tuğçe Maden isimli vatandaş verdiği tahrik, tahkir içermeyen üslubu ile ne kadar modern bir insan olduğunu da göstermiş oldu.

İ. Melih Gökçek adlı vatandaşın çarşaflı kız ile yan yana servis ettiği Tuğçe Maden'e ait resme de yine Tuğçe Maden'in instagram hesabından ulaşabiliyorsunuz.

Asıl provakatörün İ. Melih Gökçek olduğu ortaya çıkan bu olayda burada akla şu soru gelmeli... Nedir bu ODTÜ düşmanlığı?

Melih Gökçek Safiye İnci Tuğçe Maden Atatürk’ü Koruma Kanunu yalancının mumu

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı