Yenimahalle Belediyespor 2015-2016 sezonu öncesi ilk hazırlık maçında ligin yeni ve dinamik ekibi Uşak Sportif’le oynadı. Antrenman Maçı Havasında

Yenimahalle ter attı

Yenimahalle Belediyespor 2015-2016 sezonu öncesi ilk hazırlık maçında ligin yeni ve dinamik ekibi Uşak Sportif’le oynadı. Geçtiğimiz yılı 3 kupayla kapatan altın kanatlı melekler oynadığı oyunla sezon öncesi olumlu sinyaller verdi. Yeni transferlerin uyum sorununu atlattığı gözükürken, takımdaki arkadaşlık ve geniş kadro teknik direktör Serdar Eler’in elini rahatlatıyor. 

Antrenman maçı havasında 

Antrenman maçı havasında geçen ve Gazi Üniversitesi Besyo Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmaya Yenimahalle Belediyespor, Yeliz, Duygu, Lenche, Dina, Ceren, Anita ve Anna yedilisiyle çıktı. Yaptığı üst düzey savunma ile ilk yarıyı 22-7 önde kapatan Yenimahalle Belediyespor toplam 4 ayrı takımla maçı bitirdi. Genç yıldız adayı Beyza attığı 8 golle maça damga vururken, Esra 7, Anita ise 6 golle 50-21’lik galibiyetin mimarları oldu. 

Savunma ödevimizi verdik 

İlk hazırlık maçında önceliklerinin savunma olduğunu söyleyen teknik patron Serdar Eler “ İlk hazırlık maçını ligin yeni takımı Uşak’la oynadık. Verdiğimiz savunma ödevini oyuncularım başarı ile yerine getirdi. Hepsini ayrı ayrı tebrik ediyorum” dedi. Ayrıca elinde bulunan geniş kadroya da değinen Eler, “Geniş kadromuz sayesinde 4 ayrı takımla oynama şansı bulduk. Rotasyon avantajımızı bu sezon bir çok maçta kullanarak oyucularımızdan yüzde yüz performans elde edeceğiz.” diyerek sözlerini noktaladı.

 

Şampiyon Melekler Sahaya İndi

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı