Selçuklu Caddesi Yenilendi

Yeşilevler ve Yukarı Yahyalar Mahallesi sınırlarında yer alan Selçuklu Caddesi Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri tarafından yenilendi. (23 Kasım 2016)

Karşıyaka TOKİ bloklarından başlayıp Yeşilevler ve Yukarı Yahyaları ikiye böldükten sonra İvedik Caddesine inen Selçuklu Caddesi artık çok farklı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi tarafından bir süredir yenileme çalışmaları devam eden Selçuklu Caddesi kaldırımından asfaltına kadar baştan sona yenilendi. Kötü bir görünüme ve trafiğe çıkanlar için zorluklara sahip caddede yol almak bile artık daha zevkli.

Selçuklu Caddesi Yeşilevler Mahallesi Karşıyaka TOKİSelçuklu Caddesi

Yukarı Yahyalar Mahallesi ve Yeşilevler Mahallesi'ni tam ortadan 2'ye ayırarak Karşıyaka TOKİ bloklarından başlayıp Ostim yol ayrımına kadar devam eden Selçuklu Caddesi, düzeltilmiş alfalt ve kaldırımları ile çevreye de oldukça estetik bir görünüm kattı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Selçuklu Caddesi Yeşilevler Mahallesi

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı