Yenimahalle Lider

Rüya gibi bir sezonu 3 kupayla geride bırakan Mavi-Beyazlılar, yeni sezonda da harikalar yaratmaya devam ediyor.

Kadınlar Hentbol Süper Ligi'nin son haftasında evinde Üsküdar Belediyespor'u ağırlayan başkent temsilcisi Yenimahalle, rakibini 39-18 ile geçerek ligi en yakın rakibi Zağnos'un önünde averajla lider bitirmesini bildi. Sezona Süper Kupa zaferi ile başlayan Yenimahalle'nin altın kanatlı melekleri aldıkları sonuçlarla taraftarının göğsünü kabartırken, Avrupa arenasında da yoluna tam gaz devam ediyor. Yenimahalle Belediyespor yönetiminin son yıllarda yaptığı önemli hamleler meyvelerini vermeye başladı. Mavi Beyazlılar'ın kısa sürede yakaladığı başarılarının arkasındaki en büyük etken ise kaptan Yeliz Özel'in liderliğinde oluşturulan ekip ruhu... Sezon başında yapılan transferlerin bu doğrultuda yapılması ve takıma kazandırılan oyuncuların adaptasyon sürecini çabuk atlatması Yenimahalle Belediyespor'un başarısının anahtarı. EHF Kupası'nda son 16 takım arasına kalan başkent temsilcisi, Avusturya'dan SSV Dornbirn Schoren ve Belarus'tan BNU - BeIaz Minsk gibi ekol ekipleri saf dışı bıraktı.

 

Sezonun lideri Yenimahalle

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı