Şırnak

Şırnak'ta terör örgütü üyeleri polis aracının geçişi sırasında anti tank mayını patlattı. DHA'nın haberine göre saldırıda yaralanan 3 polis şehit olurken, 4 polisin tedavisi sürüyor.

Şırnak'ın İdil ilçesinde terör örgütü PKK tarafından zırhlı polis aracının geçişi esnasında anti tank mayını patlatıldı.

Patlama, ilçeye bağlı Alanya Caddesi Belediye kavşağındaki hendek ve barikatların bulunduğu bölgede, özel hareket polislerinin bulunduğu zırhlı aracının geçişi esnasında meydana geldi. 

Anti tank mayınla gerçekleştirilen patlamada yaralanan 7 polis, helikopterle Şırnak Devlet Hastanesi'ne götürülerek tedavi altına alındı.

DHA'nın haberine göre, polislerden 3'ü şehit olurken 4 polisin tedavisine devam ediliyor. Yaralı polislerden 2'sinin durumunun ağır olduğu da kaydedildi.

Kaynak: NTV.com.tr

Şırnak’ta terör örgütü üyeleri polis aracının geçişi sırasında anti tank mayını patlattı. DHA’nın haberine göre saldırıda yaralanan 3 polis şehit olurken 4 polisin tedavisi sürüyor.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı