Süper Amatör Ligi 2016-2017 Futbol Sezonu

 

Yenimahalle Belediye - T.K.İ. Gençlik Ve Spor Kulübü 8. hafta karşılaşması 0-0 sona erdi. (9 Kasım 206)

Süper Amatör Ligi 2016-2017


Süper Amatör Ligi 8. hafta karşılaşmalarında Yenimahalle Belediye Spor TKİ Spor ile Hasan Doğan Stadyumu'nda kozlarını paylaşacak.


Süper Amatör Ligi karşılaşmalarında Yenimahalle Bld. & Sincan Bld. futbol maçı Yenimahalle'nin 3-1 üsütnlüğü ile sona erdi. Böylece Sincan Bld. sezonun da ilk mağlubiyetini almış oldu. Birer mağlubiyet ve 18'er puan ile Sincan Bld., Yenimahalle Bld. ve TKİ Spor zirveyi paylaştı.


Yenimahalle Bld. Spor ve Sincan Bld. Spor Süper Amatör Ligi 7. hafta karşılaşması 6 Kasım 2016 tarihinde saat 15:45'te Yenimahalle Hasan Doğan Stadyumunda oynanacak. İlk 6 maçını kayıpsız kaybeden Sincan ile tek yenilgili Yenimahalle karşılaşması sonucu puanlar eşitlenebilir veya fark daha çok açılabilir.


6. hafta oynadığı Gölbaşı Belediye Spor Kulübü karşılaşmasını 2-1 kaybederek ilk puan kaybını yaşadı.

2016-2017 sezonunda Süper Amatör Lig (SAL)'de mücadele eden Yenimahalle Belediye Spor Futbol Takımı aldığı tek malubiyetle 2. durumda ve ligin iddialı takımları arasında yer alıyor.

Yenimahalle Belediyesi Futbol Takımı Süper Amatör Lig 2016-2017 Futbol Sezonu

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı