TRT Muhabiri Tijen KARAŞ Kimdir?

15 Temmuz 2016 darbe girişiminin metnini silah gölgesinde okuyan TRT 1 muhabiri Tijen KARAŞ kimdir?

Tijen KARAŞ15 Temmuz 2016 Darbe Girişimi sonucunda birçok kişinin hayatı değişti. Bunlardan biri de elbette kendini kamuoyuna Yurtta Sulh Konseyi olarak tanıtan darbe müteşebbislerinin silah zoru ile darbe bildirisini okuttukları TRT 1 muhabiri Tijen KARAŞ.

Darbenin sadece bir kalkışmadan ibaret olduğu Başbakan Binali YILDIRIM tarafından açıklanırken Genelkurmay Başkanlığı'nın basını bilgilendirmek için kullandığı basin@tsk.tr eposta adresinden de darbe bildirisi gönderildi. Bu bildiri korsan bir bildiridir haberleri geçerken o sırada TRT tüm yayını kesti ve ekranlarda Tijen KARAŞ belirdi.

Darbe bildirisini okuyan Tijen KARAŞ 15 Temmuz 2016 darbe girişiminin en önemli ikonlarından biri olarak hafızalarda yerini almış oldu.

Bildiriyi okurken gösterdiği performans ve sergilediği sakin tavrı ile usta bir spiker olduğunu da gösteren Tijen KARAŞ 28 Ocak 1975 Ankara Yenimahalle doğumlu olup Hacettepe Sosyoloji bölümü mezunudur.

darbe bildirisini okuyan tijen karaş kimdir darbe bildirisini kim okudu

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı