Yardım Kampanyası Gönüllülerini Arıyor

Ramazan Yardımı11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayı bizlere  yardımlaşmayı da öğretmektedir. Ramazan yardımı ile herkesin yüzü gülsün istiyoruz. Bu maksatla adil olmayan dünyada eşit dağıtılmayan nimetlerin yoklukla yüzleştirdiği gülmeyen yüzlere bir damla neşe olma ümidi ile yola çıkmak isteyen saf gönüllüler arıyoruz.

Sosyal yardımlaşmayı öğrenememiş insanlar yalnızlığı elbette tadacaktır.

Bu işin ameliyesi çok ve huzurdan başka alınabilecek hiçbirşey de yok. Belki bazen beden işçiliğinden başka yol masrafı da sizlere yük olarak gelecek. Bazen merdivenler çıkacaksınız bazen toz toprak yollardan geçeceksiniz. Bazen güneş altında yanacaksınız, bazen yağan yağmurda ıslanacaksınız.

Sizleri güldürmek için yorulmaya davet ediyoruz. Sizleri yoğrulmak için eğrilmeye davet ediyoruz.

Ödülü bir avuç dua olan Ramazan paketi gıda kolilerinin toplanması ve ihtiyaç sahiplerine dağıtımında görev alabilecek yardımsever dostlarımızı bekliyoruz.

Sağlık ve Sosyal Hizmetler başlığı altında Bir Ekmek Bin Dua sloganı ile yollardayız.

17 Haziran gün bitimine kadar bizlere ulaşacak 18 yaşını doldurmuş gönüllüler ile 18-24 haziran aralığında kimsesizlerin kimsesi olmak için yollarda olacağız.


İrtibat :

Kübra KICIR
0312 315 64 01
Ragıp Tüzün Caddesi Serdar Sokak No:66
Yenimahalle ANKARA

Kayıt Ol

 

Yenimahalle Gençlik sosyal yardmlaşma

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı