Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, her geçen gün ülkenin geleceğinden daha çok endişe duyduğunu ifade ederek, “Ben 69 kuşağıyım. O zamanlar da bile ülkemin geleceğinden bugün ki kadar endişe duymadım.

Gazilerden Yenimahalle'ye ziyaret

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, her geçen gün ülkenin geleceğinden daha çok endişe duyduğunu ifade ederek, “Ben 69 kuşağıyım. O zamanlar da bile ülkemin geleceğinden bugün ki kadar endişe duymadım. İyi günlerden geçmiyoruz. Her gün kalleşçe saldırılarda gencecik evlatlarımızı toprağa veriyoruz” dedi.

Türkiye Muharip Gaziler ve Şehitler Yardımlaşma Derneği 1 No’lu Şube Başkanı Aydoğdu Yaşar ve dernek üyeleri, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı ziyaret ederek Yaşar’a şehit yakınlarına ve gazilere verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

“Huzur istiyoruz”

Kendilerinin de gazi ve şehit yakını olduklarını ifade eden Şube Başkanı Aydoğdu Yaşar, “Ülkemize hizmet ederken gazi olmak bize nasip oldu” dedi. Son günlerde ülkenin zor günlerden geçtiğini belirten Şube Başkanı Yaşar,  “Farklı ülkelerde bulundum. Orda yaşayan insanlar, yapılan hizmetler hakkında izlenimler edindim. Öyle hizmetler var ki ülkemin neyi eksik diye düşündüm. Orada insanlar mutlu. Bizim ülkemizde ne varda huzur sağlanamıyor?” diye konuştu.

Gazi ve şehit yakınlarını makamında ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Yaşar ise, Yenimahalle Belediyesi’nin şehit ve gazi yakınlarının her zaman yanlarında olduğunu söyleyerek “Bu vatan uğruna gözlerini kırpmadan kendilerini feda eden, korkusuzca canlarını ortaya koyan tüm gazilerimize destek olmak görevimizdir” dedi.

Birlik, beraberliğe her zamankinden daha çok ihtiyaç duyulduğuna vurgu yapan Yaşar,   yaşanan terör olaylarının biran önce son bulmasını, akan gözyaşlarının durmasını temenni etti. 

 

Yaşar: Gelecekten Endişeliyim

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı