Yenimahalle Belediyesi tarafından yapılan Bülent Ecevit Havuzu ve Spor Kompleksi 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda hizmete açılacak.

Yenimahalle Belediyesi tarafından yapımı tamamlanarak hizmete açılmayı bekleyen Bülent Ecevit Havuzu ve Spor Kompleksi 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda hizmete açılacak.
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu tarafından hizmete açılacak olan tesis 5 bin metrekare alanı kapsıyor. Kompleksin içerisinde yüzme havuzu, eğitim havuzu, sauna, güneşlenme terası ve fitness salonu yer alacak tesis, bölgeye ayrı bir güzellik katacak. Bülent Ecevit Yüzme Havuzu ve Sosyal Tesisi’nde en koyu sohbetlere ev sahipliği yapacak bir kafeterya ve vitamin bar da bulunacak.

Kutlamalar gün boyu sürecek

Yenimahalle Belediyesi tarafından Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde yapımı tamamlanan ve Cumhuriyet Halk Partisi Onursal Genel Başkanlarından Karaoğlan lakaplı Bülent Ecevit’in adının verildiği tesis, Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ın ev sahipliğinde, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılımıyla saat 14.00’da hizmete açılacak. 
Gün boyu devam edecek olan programlar, Batıkent Meydan AVM önünde saat 20.00’ da Selçuk Balcı, Niyazi Koyuncu ve Resul Dindar’ın vereceği 19 Mayıs konseri ile son bulacak.

“Milli bayramlarımızı unutmayacak, unutturmayacağız”

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar "Ülkemizin dönüm noktaları, bayramları olan 19 Mayıs’ı, 29 Ekim’i, 23 Nisan’ı, 30 Ağustos’u unutmak, unutturmak, onları görmezden gelmek, onları küçük bir mesele saymak isteyenler olabilir. Biz Türkiye Cumhuriyeti’nin nasıl kurtarıldığını da nasıl kurulduğunu da biliyoruz. Emeği geçenleri biliyoruz. Bugün bu ülkeyi kuran başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere demokratik laik cumhuriyete sahip çıkacağız. 19 Mayıs etkinliklerimizi de Yenimahalle’ye yakışır bir şekilde gerçekleştireceğiz. Milli bayramlarımızı unutmayacak, unutturmayacağız. İlçemizde gün boyu devam edecek olan ücretsiz konser ve etkinliklerimize Yenimahalleli hemşerilerimizi bekliyoruz " dedi.

yenimahalle 19 mayis olimpik yüzme havuzu açılış kutlama

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı