yenimahalle belediye başkanı fethi yaşar

Fethi YAŞAR
Yenimahalle Belediye Başkanı

29 Mart 2009 Yerel Seçimlerinden sonra, Yenimahalleli hemşerilerim beni 30 Mart 2014 günü tekrar  Yenimahalle Belediye Başkanlığına layık buldular. Ortak amaçlarımızı gerçekleştirmek ve çağdaş Yenimahalle’yi birlikte kurmak adına beni bu göreve getiren Yenimahallelilere layık olacağımı belirtmek istiyorum. Siz hemşerilerimin bize olan güvenini boşa çıkarmamak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Sizden aldığımız güçle daha çok işler başaracak ve sizlerin takdirini kazanmaya devam edeceğiz.  Gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki ilçemiz, 30 Mart sabahında sosyal belediyeciliğin gerçek anlamda yaşanacağı bir döneme girdi. “Yenimahalleli” ruhunun her geçen gün daha da güçleneceğini herkese göstereceğiz. Tek amacım bütün hemşerilerimizi Yenimahalleli kimliği altında buluşturmak ve ilçemizi Ankara’nın gözde ilçelerinden biri yapmak. Bir görev aşkı ile başladığım Yenimahalle’ye hizmet getirme, yatırım yapma ve Yenimahalle’nin sorunlarını bir bir çözüme kavuşturup ufkunu açma çalışmalarım, zaman içinde benim için tutku, hatta bir sevda oldu.

Yenimahalle, vatandaşına daha yüksek bir yaşam kalitesi sunabilecek bir semttir. Biz bu kaliteyi Yenimahallelilere yaşatmak için bu göreve geldik. Yenimahalle de insan odaklı yaklaşımı olan, kaynakları verimli ve etkin kullanan Yenimahallelinin yararını gözeten bir ilke edindik kendimize.  Önceliğimiz Yenimahallelinin yaşam kalitesini yükseltmektir.  Bugüne kadar sağlıktan spora, güzel sanatlardan eğitime kadar insanımıza birebir hizmet noktasında söz verdiğimiz projelerimizi teker teker gerçekleştirerek toplumsal hizmete dönüştürüyoruz. Sizlerin daha yaşanılabilir bir Yenimahalle için bizleri görevlendirdiğinizin bilinci ile çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. Modern iletişim aracı olan internetle sizlere çalışmalarımızı anlatmak, görüşlerinizi ve fikirlerinizi bize ulaştırmanızı sağlamak istedik umarım web sayfamızda hedefine ulaşır.

 

Yenimahalle Belediye Başkanı fethi yaşar 29 mart seçimleri 29 mart 2009 Yenimahalle’ye hizmet

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı