Avrupa Hentbol Federasyonu Kupası 2016-2017

Yenimahalle Belediye Spor EHF (Avrupa Hentbol Federasyonu)'nda Alman Rakibi Pink Ladies (Pembe Bayanlar) 'a 36-23 skor ile kaybetti.

TusSies takımında doğum günü kızı Anna Lorper ile Luca Szekerczes ve Katharina Beddies üstün bir performans gösterdi. Oyun kurucu Yeliz ÖZEL'in çabaları da oyunu kurtarmaya yetmedi.

İlk maçı 7 farkla kazanmasına rağmen 13 fark yiyen kızlarımız sahadan boynu bükük ayrıldı.

Karşılaşmayı 1.300 civarında seyirci izlerken Almanlar'ın Bayan Hentbol maçına bizlerden daha fazla önem verdiği görülüyor. (19 Kasım 2016)


Yenimahalle Belediyespor Bayan Hentbol Takımı EHF Kupası'nda 3. tur rövanş maçında deplasmanda ilk maçı 33-27 aldığı Alman ekibi TUS Metzingen ile karşı karşıya gelecek. Almanya Tübingen'de bulunan Paul Horn Arena'da yapılacak müsabaka 18 Kasım Cuma günü saat 22.00'de başlayacak. (17 Kasım 2016)


Yenimahalle Belediye Spor Avrupa yolundaki ilk engelini 33-27 skor ile geçti. Alman Metzingen Ankara'dan eli boş ayrıldı.

Yenimahalle Belediye Spor Alman Metzingen i Avrupa yolunda 33-27 ile geçti


Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı Avrupa Hentbol Federasyonu Kupası 3. turunda Alman TuS Metzingen ile karşılaşacak.

TuS Metzingen ile ilk maç Ankara'da 12 Kasım 2016 Cumartesi oynanacak.

Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübü saat 17:00'de oynanacak karşılaşma için taraftarlarını Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) Salonu'na bekliyor.

Avrupa'nın deneyimli takımı Yenimahalle Belediyesi Spor Kadın Hentbol Takımı için tur şansı Antrenör Serdar Eler'e göre yüzde 50. Sezon başında trafik kazası geçiren Hırvat oyuncu Anita Gace dışında eksik oyuncu bulunmuyor.

Kadın Hentbol Takımı Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübü Avrupa Hentbol Federasyonu

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı