Yenimahalleli

Ankara Süper Amatör Lig’de geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lig’i kıl payı kaçıran Yenimahalle Belediyespor yeni sezonun startını verdi.

Transferin Şampiyonu Yenimahalle

Ankara Süper Amatör Lig’de geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lig’i kıl payı kaçıran Yenimahalle Belediyespor yeni sezonun startını verdi. Hasan Doğan Stadyum’unda teknik direktör Kerem Güney yönetiminde sahaya çıkan mavi beyazlı ekip ilk antrenmanını yaptı. Oldukça neşeli geçen idman hafif tempolu koşu çalışmasının ardından 7’şerden 3 gruba ayrılan oyuncuların 5’e 2 pas çalışmasıyla son buldu. 

Transferin şampiyonu Yenimahalle

Takımı baştan aşağı yenileyen Mavi Beyazlı ekip tam 20 futbolcuyla sözleşme imzalayarak kadroda revizyona gitti ve yeni sezon için hedefi şampiyonluk olarak belirledi. İç transferde, Emrah Tutum, Onur Pekkaya, Faruk Ceviz ve Arif Topal ile nikah tazeleyen Yenimahalle dış transferde ise, Gökay Öztürk (Altındağ Bld.), Özgür Kaya (Çubukspor), Burak İpek(İlklerspor), Fatih Güngör (Sincan Bld.), Semih Yılbat (Yurtkur), Tarık Şahbaz (Gölbaşı Bld.), Anıl Aygül (Bağlum Bld.), Emre Çarpraz (Altındağ Bld.), Yusuf Kerim Kızılkaya (Sincan Bld.), Köksal Şahin (Kazan Bld.), Anıl Berat Kınacı (Pursaklar Bld.), Serhat Göçen (Sorgun Bld.), Mustafa Aydemir (Pursaklar Bld.), Kadir Peker Turhan (Altındağ Bld.) ve Yasin Yurtseven’e (Site Zafer) mavi beyazlı formayı giydirerek tüm şimşekleri üzerine çekti. Başarılı alt yapı sistemiyle de isim yapan Yenimahalle Belediyespor, Furkan Aslan, Oğulcan Karakülah, İbrahim Baran, Emrecan Hacıoğulları ve Mehmet Ali Beyhan’ı A takıma çıkardı. Kadrosunu tecrübeli oyuncular ve genç yeteneklerle harmanlayan Mavi Beyazlılar, 2015-2016 sezonu öncesi iddaalı bir takım oluşturdu.

Yeni bir hayat bulup hedefe ulaşmak istiyoruz

Yeni sezon öncesi transferleri değerlendiren ve kulübün hedeflerinden bahseden Yenimahalle Belediye Başkan Yardımcısı Erhan Aras, “Geride bıraktığımız sezonda Bölgesel Amatör Lig’i kendi hatalarımızdan dolayı kaybettik, bu yıl aynı hataları tekrarlamak istemiyoruz. Bu doğrultuda hepsi birbirinden değerli ve yetenekli olan oyuncular transfer ettik. Takımda bambaşka bir hava var. 2015-2016 sezonunda yeni bir hayat bulup hedefe ulaşmak istiyoruz” diyerek yaklaşan sezon öncesi camianın şampiyonluktan başka bir şey düşünmediğini belirtti.

 

Yenimahalle Belediyespor Sezonu Açtı

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı