Yenimahalle Belediyesi, vatandaşlarına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla personeline yönelik eğitim semineri düzenliyor. İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve 10 gün sürecek olan eğitimlerde Kamuda kılık kıyafet yönetmeliğinden yazışma kurallarına, norm kadrodan toplam kalite yönetimine kadar birçok konu ayrıntılarıyla ele alınacak.

Kamuda çalışma usulleri

Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenen seminere personeller yoğun ilgi gösterirken Başbakanlık Devlet Personel Başkanlığı uzmanlarından Suha Oğuz Albayrak etkili anlatımı ve esprileriyle kamuda çalışma usulleri hakkında bilgiler verdi.

11 Şubat’ta başlayan, 657 Sayılı Kanun ve ilgili mevzuatlar (kamuda kılık kıyafet yönetmeliği), resmi yazışma kuralları, belediye kanunu ve norm kadro, toplam kalite yönetimi, etkin iletişim ve empatik dinleme, kurumsal görgü ve davranış kuralları ile protokol ve sosyal davranış kurallarının en ince ayrıntıları ve örnekleriyle masaya yatırılacağı eğitim programı, 24 Şubat’a kadar devam edecek.

Yenimahalle’de hizmet içi eğitim Yenimahalleli.com Belediye Meclis Salonu Yenimahalle Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü Devlet Personel Başkanlığı Suha Oğuz Albayrak

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı