Yenimahalleli Karadenizli vatandaşlar Hamsi Şenliği’nde buluşacak. Yenimahalle Belediyesi ve Rize Dernekler Federasyonu’nun işbirliğinde gerçekleşecek Hamsi Şenliği, Yenimahalle’yi şenlendirecek.15 Şubat Pazar günü Batıkent Meydan AVM önünde gerçekleşecek şenlik, saat 14.00’te başlayacak. Şenlikte Yenimahalleliler, Karadeniz’in incisi hamsiye doyacak. Karadenizli vatandaşların da memleket özlemini giderecekleri ücretsiz etkinliğe, tüm Yenimahalle halkı da davetli olacak.

Karadeniz ezgileri kulakların pasını silecek

Yaklaşık 1 ton hamsinin dağıtılacağı şenlikte, hem mideler bayram edecek hem de kulakların pası silinecek. Hamsi Şenliği kapsamında Yenimahalle, Karadeniz ezgileriyle çınlayacak.Karadeniz müziğinin sevilen isimlerinden Selim Tarım’ın vereceği konserle Yenimahalle’de Karadeniz fırtınası esecek. En sevilen şarkılarını Yenimahalleliler için söyleyecek Tarım, hareketli Karadeniz ezgileriyle vatandaşlara horon çektirecek.

Yenimahalle’de Karadeniz Fırtınası Yenimahalle Yenimahalleliler Karadeniz’in incisi Batıkent Meydan AVM Karadenizli 1 ton hamsi Selim Tarım Hamsi Şenliği

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı