Yenimahalleli

Yenimahalle Belediyesi parkları, evlenecek olan çiftlerin ve sünnet olan çocukların düğün albümlerinde doğal fotoğraf stüdyosu olarak kullanılıyor. Fotoğraf stüdyoları yerine doğal mekanlarda hayatlarının en güzel anlarını ölümsüzleştirmek isteyen vatandaşlar, Yenimahalle’nin parklarını tercih ediyor.

ALBÜMLERİNE RENK KATIYORLAR

Yeşil alanları, mimarisiyle dikkat çeken parklar, doğal stüdyoları aratmazken, Yenimahalle Belediyesi’nin hemen yanında bulunan Cantürk Parkı, içerisinde bulundurduğu ahşap köprü, şelale, değirmen ve yemyeşil örtüsüyle albümlere renk katıyorlar.

“YENİMAHALLE BELEDİYESİ’NE TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Mutluluğa adım atarken doğayla iç içe rengarenk çiçekler arasında fotoğraf çektirmekten çok memnun olduklarını söyleyen çiftler, “Düğünümüzü planlarken bize hatıra kalacak fotoğrafların güzel bir yerde çekilmesini istiyorduk. Yenimahalle Belediyesi’nin bu güzel parkı, en mutlu günümüze ev sahipliği yaptı. Gayet hoş ve otantik bir park. Böyle bir parkı vatandaşlara kazandırdığı için Yenimahalle Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Yenimahalle Doğal Stüdyoları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı