Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürü
Seyit Ahmet KAYHAN Görevden Alındı

Resmi Gazete'nin 20 Mayıs 2016 tarihli yayımı ile Milli Eğitim Bakanlığında başlayan Müsteşar Yardımcısı atamaları ilçe milli eğitim müdürlerine kadar uzandı.

Ankara İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Mehmet Tayyip Kahyaoğlu ile birlikte bazı ilçe milli eğitim müdürleri de koltuklarına veda etti.

Ankara'nın nüfus bakımından en büyük ilçelerinden Yenimahalle ve Çankaya'nın İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri'nde geçen yaz yapılan ihalelerin tamamı 4 şirkete verildi.

Son günlerde ortaya çıkan yolsuzluk iddiaları ile yüzleşen Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt ve Çankaya ile Yenimahalle ilçe milli eğitim müdürleri görevden alındı.

Basında Çankaya ve Yenimahalle  İlçe Müdürlerinin yolsuzluk yaptığına dair  belgeler haber yapılmış, AK Partililer ise Ankara İl Milli Eğitim Müdürünü, bu belgeleri basına servis etmekle suçlamıştı.

Bu kapsamda Yenimahalle'de Seyit Ahmet KAYHAN ile birlikte Çankaya'da Mehmet YILMAZ, Keçiören'de Mustafa KILIÇGİL ve Etimesgut'ta Tugay GÖZÜM İlçe Milli Eğitim Müdürü görevinden alındı.

13 Ocak 2014 tarihinde Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlayan Seyit Ahmet KAYHAN, Samsun/Kavak 1973 doğumlu olup Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunuydu.

Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürü Görevden Alındı

Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürü Görevden Alındı Seyit Ahmet KAYHAN Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı