Yenimahalle Kaymakamlığı

Telefon Numarası: (312) 315 54 35

Fax Numarası : (312) 344 00 63

Tüketici Sorunları Hakem Heyeti Telefon Numarası: (312) 344 20 26

Adres: Ragıp Tüzün Caddesi No: 144

E-posta: yenimahalle@icisleri.gov.tr

Yenimahalle Kaymakamı Selda Dural

Selda DURAL
Yenimahalle Kaymakamı

Düzce Vali Yardımcılığı görevinden 1 Aralık 2016 tarihinde yayınlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile Yenimahalle ilçemize Kaymakam olarak atanan Selda Dural, 1972 yılında Bilecik doğumlu. İlk ve orta öğrenimini Bilecik'te tamamlayıp, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü'nden 1993 yılında mezun oldu.

1994 yılında yine memleketi Bilecik'te Kaymakam Adayı olarak mesleğe yaşlayan Selda DURAL, Sakarya-Ferizli Kaymakam Vekilliği görevi hitamı İngiltere'de sekiz ay süre ile yurtdışı stajını tamamladı

1997 yılında Kaymakamlık kursunu birincilikle tamamlayarak sırasıyla Eskişehir-Sarıcakaya,  Ağrı-Taşlıçay,  Bolu-Mengen Kaymakamlıkları,  Başbakanlık Kadının Statüsü Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığı,  Sakarya-Ferizli Kaymakamlığı, Erzincan Vali Yardımcılığı, Balıkesir Vali Yardımcılığı ve Düzce Vali Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Yüksek lisansını Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü'nde tamamladı.

01.12.2016 tarihli Kararname ile Yenimahalle Kaymakamlığı görevine atanan Selda DURAL, İngilizce bilmekte olup evli ve bir çocuk (Ata) annesidir.


Yenimahalle Kaymakamı Şahin ASLAN

Şahin ASLAN
Eski Yenimahalle Kaymakamı

01.04.1969 tarihinde Erzurum-Hınıs’ta doğdu. 1991 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun oldu.

1992 yılında Bolu Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine başladı. Sırasıyla Tokat - Pazar, Rize - Çamlıhemşin, Elazığ - Kovancılar Kaymakamlığı, Yozgat Vali Yardımcılığı, Artvin - Hopa Kaymakamlığı, Muğla - Milas Kaymakamlığı, Çanakkale - Bayramiç Kaymakamlığı ve İzmir Vali Yardımcılığı, Ankara-Gölbaşı Kaymakamlığı görevinde bulundu. 23.08.2016 tarihinde Yenimahalle Kaymakamlığı görevine başladı.

Evli ve iki çocuk babası olan Şahin ASLAN, İngilizce biliyor.


Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi YAŞAR Kaymakam Şenol ESMER

Şenol ESMER
Eski Yenimahalle Kaymakamı

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar kaymakamlığa vekaleten atanan Şenol Esmer'i makamında ziyaret ederek 'hayırlı olsun' dileklerini iletti. Vekil Kaymakam Esmer'e yeni görevinde başarılar dileyen Belediye Başkanı Fethi Yaşar, "İnşallah Yenimahalle için birlikte güzel işlere imza atacağız" dedi ancak bu birliktelik çok uzun sürmedi.. 23.07.2016-23.08.2016 tarihleri arasında 1 ay süre ile Yenimahalle Kaymakamı görevinde kaldı. Sonrasında Gölbaşı Kaymakamlığına atandı.

1967 Trabzon Tonya doğumlu. İlk ve orta öğrenimini de Tonya’da tamamladı. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümününden 1990 yılında mezun oldu. Yüksek Lisansını AKÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Yönetimi Anabilim Dalında “Yerel Yönetim Birlikleri” teziyle tamamladı.


Yenimahalle Kaymakamı Mustafa Dündar
Eski Yenimahalle Kaymakamı Mustafa DÜNDAR

15 Temmuz 2016 darbe teşebbüsü neticesinde ilk etapta İçişleri Bakanlığı bünyesinde görev yapan 8 bin 777 personel görevden alındı. Görevden alınanlar arasında Yenimahalle Kaymakamı Mustafa Dündar'da yer aldı. 1960 doğumlu Kaymakam Mustafa Dündar evli ve 3 çocuk babasıydı. (19 Temmuz 2016)

Yenimahalle Kaymakamlığı çalışma saatleri iletişim tüketici hakları tüketici hakem heyeti sosyal yardımlaşma kaymakamlık işlemler Ragıp Tüzün yenimahalle kaymakamlığı nerede

Ebubekir KARANFİL

04.03.2015 04:48:19 Uzman çavuşum kurumunuzda boş kadroda yer almak sizlerle birlikte çalışmak isterim.
Melih Gökçek Adem Doruk’ta havuza düştü

Melih Gökçek Adem Doruk’ta havuza düştü

Karşıyaka Mezarlığının karşısında bulunan ve hazine arazisi durumunda olan alanı mezarlık alanı olarak belirleyerek Karşıyaka Mezarlığını büyüten Melih GÖKÇEK’in bu projesi iptal edildi

6. Sınıf Türkçe Kitaplarında Yer Alan Karikatür

6. Sınıf Türkçe Kitaplarında Yer Alan Karikatür

Selçuk Erdem tarafından çizilen Küresel Isınma Temalı karikatür 6. sınıf Türkçe kitabına girerek öğrencileri aydınlatmaya çalıştı

Haluk Levent Konseri Batıkent Meydan 10 Eylül

Haluk Levent Konseri Batıkent Meydan 10 Eylül

Türk Rock Kralı Haluk Levent 10 Eylül 2017’de Batıkent Meydan AVM’de Yenimahalleli sevenleri ile buluşuyor

MİT Cumhurbaşkanına Bağlandı

MİT Cumhurbaşkanına Bağlandı

Bakanlar Kurulunca OHAL kapsamında çıkarılan 694 sayılı KHK ile başbakana bağlı olan MİT cumhurbaşkanına bağlanmış oldu.

Hırsızlar Giysi Toplama Kutusunda

Hırsızlar Giysi Toplama Kutusunda

Ankara’nın Yenimahalle ilçesi Ostim Mahallesinde hırsızlar giysi toplama kutusuna dadandı

Demetevler’de Suriyeli Mültecilerle Türkler Arasında Gerginlik

Demetevler’de Suriyeli Mültecilerle Türkler Arasında Gerginlik

Demetevler’de Suriyeli mültecilerle Türkler arasında pazartesiyi salıya bağlayan gece büyük bir gerginlik yaşandı.