Yenimahalle Hentbol Takımı

Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübü Bayan Hentbol Takımı dinlenmeden başarıdan başarıya koşuyor.

Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü’nü Ağırlamaya Hazırlanıyor.

Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübü Bayan Hentbol Takımı dinlenmeden başarıdan başarıya koşuyor. Avrupa Kupa Galipleri Kupası maçları sebebiyle ertelenen lig maçlarını arka arkaya oynayan takım yeniden ligin zirvesine yerleşti.

Geçtiğimiz hafta Bursa Dikkaldırım Spor Salonu’nda rakibi Osmangazi Belediyesi takımını 45-25 yenen Altın Kanatlı Melekler hafta sonu Ankara THF Spor Kompleksi’nde oynanan maçta Sivas Belediyesi Spor Kulübü’nü 51-24 mağlup etti. Her iki maçta toplam 24 gol atan Olga ise ligde gol kraliçeliğine emin adımlarla yürüyor.

Her iki maçta genç oyuncuları oynatma imkanı bulan Antrenör Serdar Eler "Avrupa Kupa Galipleri Kupası sonrası yolculuk ve maçlardan yorulan takımımıza genç kardeşleri destek verdi. Her iki maçta da uzun süre sahada kalan gençler bizleri mahcup bırakmadı ve layıkıyla oynadılar" dedi.

Belediye Başkanı Fethi Yaşar "Yoğun maç temposu sebebiyle dur durak bilmeden başarıdan başarıya koşan takımımıza teşekkür ediyor. Ligde yeniden birinci sıraya yerleştikleri için tebrik ediyorum" dedi.

Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübü iki Avrupa maçı ve iki lig maçından hemen sonra Çarşamba günü Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü’nü ağırlamaya hazırlanıyor.

 

Yenimahalle Hentbol Takımı Spor

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı