Belediye spor kulübü çocuk ve gençlerin futbola olan ilgisini geliştirmeleri için kolları sıvadı.

Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübü, Yenimahalle’nin gençlerine futbol alanında kendilerini geliştirecek kapıyı açtı. Futbol kulübü bünyesine yeni yetenekler kazandırmak, futbol aşkıyla tutuşan çocuk ve gençlerin içindeki amatör ruhu profesyonel aşamaya taşıma amacıyla altyapı seçmelerine başlayan spor kulübü, 12-17 yaş grubu için kolları sıvadı.
Spor kültürüyle büyüyen sağlıklı bireyler yetiştirmek isteyen Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübü’nün, Hasan Doğan Spor Tesisleri’nde gerçekleşecek altyapı seçmelerinde, 15 Haziran Pazartesi 2002-2003 doğumlular, 16 Haziran Salı günü 2000-2001 doğumlular, 17 Haziran Çarşamba günü ise 1998-1999 doğumlular katılabilecek. Seçmeler, belirlenen 3 gün saat 10.00 başlayacak.
Seçmelere katılacak genç ve çocuklar, iki hafta içinde alınmış sağlık raporu, 18 yaşından küçük olanlar ise veli izin belgesi getirmek zorunda. Adayların sentetik zeminde giyebilecekleri spor ekipmanlarını yanlarında bulundurmasının yeterli olacağı belirtildi.
Adaylardan, kendi yaş grubundaki günlerde seçmelere katılması istenirken, kayıt öncesi ve sonrası hiçbir ücret talep edilmeyeceği ifade edildi.

Yenimahalle Belediyesi Yetenek Avında

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı