Yenimahalle'de Beşik Çetesine Operasyon

Ankara Emniyet Müdürlüğü "Beşik" operasyonu ile Yenimahalle'deki inşaatlardan teleskobik direk, demir ve bakır çalan bir çeteyi çökertti.

Çete çaldıkları malzemeleri taşımak için de 18 yaşından küçük çocuklara panelvan tarzı araçlar çaldırttıyordu.

Oto hırsızları yakalandı

Oto Hırsıklık Büro Amirliği ekipleri tarafından yürütülen operasyonda 1 ay boyunca süren takip neticesinde düğmeye basıldı.

Çalınan araçlar "Beşik" koduyla anılmasından dolayı "Beşik Operasyonu" olarak isimlendirilen operasyon ile biri cezaevinde ve ikisi 18 yaşından küçük toplam 6 kişiye 7 çalıntı araç için işlem yapıldı.

A.Ü. çete lideri olarak tespit edilirken beraberinde bir kişi daha adli kontrollerden sonra tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İnşaattan çalınan malzemeleri saklamak için Yakacık'ta bir gecekonduyu kullanan çete, ellerindeki malzemeleri daha sonrada İvedik Hurdacılar Sitesinde satıyorlardı.

Oto Hırsızlık Büro Amirliği Ankara Emniyet Müdürlüğü Beşik Çetesi Beşik Operasyonu İvedik Hurdacılar Sitesi

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı