Yenimahalle

Yenimahalle Belediyesi, ODTÜ Mezunlar Derneği’nin proje grubu Ankara Gönüllü Takımı (AGT) ile yürüttüğü "Üniversite-Ev" projesi kapsamında projeden faydalanan tüm çocuklara ve kardeşlerine mont hediye etti.

Yenimahalle’nin Çiğdemtepe, Pamuklar, Yakacık mahallelerine giderek 173 çocuğa kışlık montları kendi elleriyle giydiren belediye yetkilileri, tek tek ilgilendikleri çocuklara ve ailelere Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ın selamını da ilettiler. Belediyenin duyarlı çalışmalarından çok memnun olduklarını dile getiren ihtiyaç sahibi aileler, "Başkanımız Fethi Yaşar’a minnettarız. İnsan zor durumda kalınca bir yardım eli arıyor. Sağolsun Başkanımız bizden elini hiç çekmedi. Bize kendileri her zaman destek oluyor. Çocuklarımızın özel okullarda okuyan çocuklarla aynı şartlarda okuyabilmesi için devlet okullarına hizmetlerde bulunuyor. Biz hepsini biliyoruz. O bizim Fethi abimiz" dediler.

"Çocuklarımıza mont hediye ederek sadece çocuklarımızı ısıtmadı, içimizi de ısıttı" diyen bir anne ise, belediye iş birliğinde çocuklarına ders veren ODTÜ’lülere de teşekkür etti.

 

Yenimahalle Belediyesi ODTÜ Mezunlar Derneği’nin proje grubu Ankara Gönüllü Takımı (AGT) ile yürüttüğü "Üniversite-Ev" projesi kapsamında projeden faydalanan tüm çocuklara ve kardeşlerine mont hediye etti.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı