Yenimahalleli

Yenimahallelilerin spor aktivitelerinde uğrak nokta olan Yenimahalle Belediyesi Turgut Özakman Yüzme Havuzu ve Spor Tesisi, tanıtım günleriyle ve kış kampanyasıyla vatandaşla buluştu. Vatandaşlar Yenimahalle’de Grup Egzersizlerini İzledi

Yenimahallelilerin spor aktivitelerinde uğrak nokta olan Yenimahalle Belediyesi Turgut Özakman Yüzme Havuzu ve Spor Tesisi, tanıtım günleriyle ve kış kampanyasıyla vatandaşla buluştu.

Tanıtım günlerinde tesisin bünyesinde barındırdığı grup egzersizleri ve branşlar hakkında vatandaşa bilgilendirme yapılırken, kış kampanyası ile de yıllık ve aylık üye olmak isteyenlere indirimli kayıt yapıldı. Yeni üye olanlara ücretsiz kullanabilecekleri havuz ve fitness programları da hediye edildi.

Vatandaşlar dikkatle izlediler

Spor eğitmenleri Insanity, Step, Aerobik, Zumba, Plates ve Spinning şovlarıyla büyülerken, spor dallarının tanıtımını dikkatle izleyen vatandaşlar ise eğitmenlere tempo tutarak eşlik ettiler.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği tanıtım gününde 6 spor dalında gösterdikleri performanslarıyla büyüleyen eğitmenler, hareketli şovlarıyla izleyenleri kendilerine hayran bıraktılar.

Tüm vatandaşlara spor daveti

Tanıtım sonundan tesiste üyelikleri bulunan ve üyelikleri bulunmayan Yenimahalleliler tarafından izlenen eğitmenler, alkış yağmuruna tutuldu. Eğitmenler de vatandaşlara teşekkür ederek, tüm vatandaşları grup egzersizlerine davet ettiler.

 

 

Yenimahalle Spor Turgut Özakman Yüzme Havuzu

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı