Yenimahalleli adı ile ilk dergi çalışmamız yayına hazırlanıyor.

Elinizdeki Yenimahalle ile ilgili resimlerinizi bize gönderirseniz adınız ile yayınlayabiliriz. (destek@yenimahalleli.com)

Makale ve şiirlerinizi gönderebilirsiniz. (destek@yenimahalleli.com)

Dergide olmasını istediğiniz bilgiler ile ilgili fikirlerinizi iletiniz.

Yenimahalle çapında basım ve dağıtımı yapılacak Yenimahalleli dergimizin reklamlarında yer almak ister misiniz?

Yenimahalleli dergisi Yenimahalleli.com sitemizin basılı versiyonu olacak. Dergide Yenimahalle'de neler yapılır, nerelere gidilir, ne yenilir, nerede yenilir gibi bilgiler yer alacak.

Çevremizi tanıyalım tarzında Yenimahalle'yi bir bütün olarak ele alacağız.

Dergimiz 50.000 adet olarak baskıya çıkacak. Yenimahalle nüfusu ise 2014 verilerine göre 608.000. Bu rakamın yarısını çocuklar için yani reklam hedefimizin dışına alırsak geriye kalan 300.000 kişi üzerinden dergimiz her 6 kişiden birine ulaşmış olacak. Bu da firmanızı her 6 kişiden biri görecek, tanıyacak anlamına geliyor.

Dergi dağıtımında okuma ve ilgilenme ihtimali daha yüksek olacak 17-55 aralığını hedefleyeceğiz.

Dergi aynı zamanda sitemizin de reklamı olacağı için firmanızın reklamından da daha fazla önem vereceğimizi bilmenizi isteriz. Yani derginin hiçbir adeti boşa gitmeyecek.

Siz 1.000 adet kartvizit bastırıp belki birkaç yılda dağıtırken biz 50.000 kişiye kısa bir sürede sizleri ulaştırmış olacağız.

Sitemiz zaten bir rehber sitesi olduğu için tüm firmalara ulaşacağız. Her esnafın önünde mutlaka bir nüshamız olacak.

Dergimizi kahve, berber, kuaför gibi toplu durulan yerlere de koyacağımızı düşünürseniz sürekli bir reklam yapmış olacaksınız.

Sitemiz kurulalı 6 ay kadar oldu ve 5.000'in üzerinde firmanın bilgileri şu an girilmiş durumda. Sürekli ekleme, güncelleme ve düzenleme işlemleri devam etmektedir. Sitemize giriş çıkış sayıları hergün artmaktadır.

Bu ilk dergi çalışmamız, ilk deneyimimiz olması sebebi fiyatları neredeyse maliyetleri oranında belirledik. Bundan sonra çıkacak sayımız veya sayılarımızda ilk dergi baskısının avantajı ile elbette daha fazla rağbet göreceğiz. Bu durumda da fiyatlar arz/talep oranında artacaktır. Bu ilk sayıda bizlerle birlikte dergide yer alırsanız sonraki sayılarda da öncelikli olacağınızı belirtmek isteriz.

Yaklaşık 10 gün sonra reklam çalışmamızı bitirerek, dergimizi basıma vermeyi planlıyoruz. 1 hafta kadar basım süreci. Bu tarihten itibaren 15 gün içerisinde de dağıtımı tamamlamayı hedefliyoruz. Yani reklamınız muhtemelen 40 gün sonra insanlara ulaşmış olacak.

Bu konuda sizi ziyaret edebilir, samimiyetimizi yüz yüze ifade edebiliriz.

 

Yenimahalleli dergisi yakında yayında yenimahalle dergisi

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı