Yanimahalleli

Dört günlük bayram tatilini fırsat bilen Ankaralıların şehir dışına çıkmasıyla, kentin ana arterlerinde alışılmışın dışında sakin bir görüntü vardı.

Kent sakinlerinin sabah ve akşam saatlerinde trafik yoğunluğu sebebiyle sıkıntılı anlar yaşadığı ve zaman zaman araç akışının durma noktasına geldiği Eskişehir, Konya, İstanbul ve Samsun yollarında bayramın birinci günü sakinlik vardı. Başkent’te kalan vatandaşlar da trafik çilesi yaşamadan bayram ziyaretlerini gerçekleştirdi.

‘GERİ GELMEYİN’ MESAJI
Ankara’daki trafik sakinliği ile ilgili iletiler paylaşan kullanıcılar Twitter’da şu mesajları verdi:
m @ozturksedanur Bayramda Ankara’yı terk edenlerden ricam gittikleri yerde kalmaları. Trafik yok, kalabalık yok, huzur var Ankara, Ankaralılara kaldı resmen.
m @elifmms06 Ankara böyle boş daha güzelsin be, trafik lambaları bile çalışmıyor. Ne kadar az insan o kadar çok huzur. Gidenler geri gelmeyin lütfen.

Yollar Bayram Etti

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı